Nature And Life

Tuba Özay Dua Edin Demişti

Şarkıcı Tuğba Özay’ın babası İlhan Özay’la ilgili kötü haber geldi. Dün akşam Muğla’nın Marmaris ilçesinde yılbaşı öncesi konser veren ünlü sanatçı Tuğba Özay’ın babası İlhan Özay hayatını kaybetti.

İstanbul’da yaşayan Tuğba Özay’ın aile fertlerinin, sanatçının konseri olması ve babasına olan düşkünlüğünü bildikleri için İlhan Özay’ın kaybını kendisinden sakladıkları öğrenildi. Bir süredir KOAH hastalığı ile mücadele ettiği ve nefes darlığı sebebinden sebebi ile hayatını kaybettiği öğrenilen İlhan Özay 68 yaşındaydı.

ACI HABERİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI!

Ünlü isim Tuğba Özay, babasının vefatıyla ilgili yaptığı paylaşımları yürekleri dağladı. Özay, acısını şu sözlerle dile getirdi.

“Babam için dua edin. Dün akşamdan beri benden saklamışlar. Bugün Dalaman’dan Ankara’ya gidecektik beni İstanbul’a getirdiler. Bana yalan mı söyleniyor. Babam yaşıyor dimi. Ben çok korkuyorum bacaklarım tutmuyor neden sakladılar benden ne olur dua edin lütfen dua edin sadece yoğun bakımda olsun ve çıksın oradan! Ben dün babamı rüyamda görmüştüm ve ağlamıştım ne olur babam yaşıyor olsun ne olur dua edin dua edin lütfen”

“BEN ÖLEYİM NE OLUR DUA EDİN”

“Birkaç gündür babamı düşünüyorum.. İsmini andığımda bile ağlıyordum.. En son konuşmamızda benim çok mutlu olmamı istemişti. Ben babam olmadan mutlu olamam babam yaşasın ben öleyim ne olur dua edin.”

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ