Nature And Life

Lüks Daire Veriyor!

Daire satın almak isteyenler, Vakıfbank’ın oldukça ucuz dairelerine göz atıyor. 135 bin TL’ye lüks, havuzlu ve otoparkı bulunan bu daireyi kaçırmak istemeyebilirsiniz.

Vakıfbank, kent merkezinde, havuzlu, açık ve kapalı otoparkı, güvenliği olan, çocuk oyun alanları ve sosyal hizmetleri olan lüks bir site içerisinde yer alan 2+1 daireyi tam 135 Bin TL’ye satılığa çıkardı.

Vakıfbank’ta satılık bu lüks daireler sıfır yapım olup, krediye uygundur. Nakit fiyatı 135.000 TL olan bu taşınmazın oturum alanı 100 metrekare olup, daha büyük daireleri yine kelepir fiyata almanız mümkün.

Bankadan satılık bu dair, kat kaloriferli ısı sistemine sahiptir. Kuzey ve Güney cephesi olan bu evi almak isteyenler, Vakıfbank aracılığı ile ister peşin 135 bin Türk Lirası’na isterseniz peşinatsız aylık eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Peki, Bankanın bu satışa sunduğu bu daire nerede? Binanın genel özellikleri nasıl? İşte tüm detaylar…
Taşınmaz A4 blok 4 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 1. bodrum katında, yapı girişine göre sağ yan ve arka (kuzey ve doğu) cephede yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesinde ve mahallinde yapılan incelemelere göre; antre, salon + mutfak nişi, 2 oda, banyo, wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 100 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır.

Açık otopark imkanı bulunan binalarda, ısınma termal sulu kalorifer sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Parsel içinde sadece açık otopark alanı bulunmakta olup tesis içinde yer alan 11 parsel üzerinde Özel Güvenlik, Açık ve Kapalı Otopark, Spor Sahası, Sosyal Tesis, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Çocuk Bahçesi ve Jeneratör bulunmaktadır.
Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Beypazarı Kırbaşı Yoluna olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Beypazarı Kültür Sarayı, Boztepe Cami ve Beypazarı Devlet Hastanesi olarak ifade edilebilir.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ