Nature And Life

Durumu hakkında açıklama

Durumu hakkında açıklama
Spread the love

Geniş Aile dizisinde Cevahir karakterini oynayan Ufuk Özkan, geçtiğimiz günlerde karaciğeri ile ilgili ciddi bir problem yaşadığını duyurmuştu. Ünlü oyuncudan sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.

 

Geniş Aile dizisi ile hafızalara kazınan Ufuk Özkan canlandıracağı rol için, 5-6 kilo vermeyi amaçlarken 17 kilo verdi. Ufuk Özkan’ın zayıflama süreci sonrası hastalığı ortaya çıktı. Siroza yakalandığı iddia edilen Özkan sağlık durumuyla ilgili açıklama yaparak hayranlarını bilgilendirmişti. O açıklamasından günler sonra Özkan, Temiz Magazin’den Seyhan Erdağ’a konuştu. Özkan, doktoru tarafından “Haftaya hastaneye yatışının planlandığını” söyledi.

İşte detaylar… Ufuk Özkan, sağlık durumuyla ilgili “Bugün sağlığım hakkında çıkan haberler ile ilgili sizlere bi açıklama yapmak istiyorum. Bir süredir karaciğerim ile ilgili problemler yaşıyorum. Organ nakli gerekliliği ihtimaline karşı da tabii ki uzman doktorlar tarafından durumum gözlem altında kontrollerim düzenli olarak yapılıyor. Gelişebilecek süreçler ile ilgili önceden görüşmeler yapılıyor” demişti. Oyuncu Temiz Magazin’den Seyhan Erdağ’a konuştu. Özkan, doktoru tarafından “Haftaya hastaneye yatışının planlandığını” söyledi.

 

Ufuk Özkan açıklamasında “Çok sevildiğimi gördüm, telefonum durmuyor. Ne mutlu bana, sevenlerim ve aşık olduğum meslek için en kısa zamanda döneceğim. En önemlisi de oğlum Eren için döneceğim” dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ