Nature And Life

Stüdyo bir anda karıştı

Her hafta içi ATV ekranlarında yayına gelen Müge Anlı’da bugün çok ilginç bir olay yaşandı. Kayıplara karışan annesi Döndü Boztepe’yi arayan Uğur Boztepe bugün Müge Anlı’daydı. Annesinin 78 yaşında olduğunu ve dişleri ile altınlarını bırakıp evden kaçtığını söyleyen Uğur şüphelerini anlattı.

Anlı, olayı aydınlartmak için komşuları Mehmet Bey’i konut etti. Mehmet Bey’in 78 yaşındaki kadının sevgilisi olduğunu iddia etmesi stüdyodaki herkesi şaşırdı. Aynı zamanda genç adamın stüdyoya b-çakla girmeye çalıştığı öğrenildi.

Müge Anlı “Mehmet Bey bize verdiği ilk röportajda Döndü Hanım’ın kaybolduğu sabah koşan 2 kadın gördüğünü söyledi.

“BİR ERKEĞİN KOLUNDA GÖRDÜM”
İkinci röportajında ise Döndü Boztepe’nin kaybolduğu 6 Şubat gecesi 23.30’da bir erkeğin kolunda gördüğünü belirtti. Mehmet Bey, yaşlı kadının fark edilmemek için başını uzun boylu erkeğin omzuna dayadığını da anlattı.” diyerek dikkat çeken bir açıklamada bulundu.
“GİZLİ GİZLİ GÖRÜŞÜYORLARDI!”
“Mehmet Amca’nın yeni bir iddiası daha var!” diyen Müge Anlı, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Mehmet Bey, Döndü Boztepe’nin Mevlüt Eryılmaz isminde bir sevgilisi olduğunu, bu kişiyle bir zincir markette gizlice buluştuğunu söyledi.”
Mehmet Bey’in canlı yayındaki iddialarındaki tutarsızlıklar stüdyodakiler tarafından dikkat çekti.

Uğur bey, “Kendisi de burada. Bu şahıs 13 km gidip geri dönebilen bir şahıs” dedi. “O akşam yoğun bir kar yağışı olmuştu. Annem yine korkmuş. Anneme bı-ak çekmiş bu.” diyerek Mehmet Bey’i suçladı.
Mehmet Bey bu iddiaları yanıtlarken Müge Anlı şunları söylüyor:

“Senin de üzerinde bıçak çıkmış. Bu sabah da kanala bı-akla gelmişsin” Bunun üzerine Mehmet Bey ise kanalın yakınında bir yerde bı-ağı aldığını belirtti.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ