Nature And Life

Adıyamanda kaybolmuştu

Adıyamanda kaybolmuştu
Spread the love

Adıyamanda kaybolmuştu

Duran’ın Yozgat Bozok Üniversitesi 1. sınıf öğrencisi olduğu, tatil amacıyla ailesinin kaldığı Adıyaman merkez Turgut Reis Mahallesi Filistin Caddesi üzerindeki evlerine gelerek, burada depreme yakalandığı öğrenildi. De’premden sonra kaybolmuş bir daha haber alınamamıştı.

Adıyamanda kaybolmuştu

Adıyaman’da 6 Şubat depreminin enkaz kaldırma çalışmaları esnasında bir genç kıza ait ceset bulundu. Yapılan çalışmalar neticesinde cesedin 120 gündür kayıp olarak aranan 20 yaşındaki Sude Nur Duran’a ait olduğu belirlendi. Genç kızın annesi, babası ve erkek kardeşinin de depremde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Turgut Reis Mahallesi Filistin Caddesi üzerinde enkaz kaldırma çalışması yapan bir kepçe operatörü bir kadın cesediyle karşılaşarak durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri enkaz yerinde ve cesette incelemelerde bulundu.

KAYIP OLARAK ARANIYORDU

Yapılan incelemelerin ardından kimliği belirsiz cesedin kayıp olarak aranan 20 yaşındaki Sude Nur Duran’a ait olduğu belirlendi. Duran’ın cenazesi, cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı araştırmaların ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırıldı.

AİLESİ DE DEPREMDE HAYATINI KAYBETMİŞ

Duran’ın Yozgat Bozok Üniversitesi 1. sınıf öğrencisi olduğu, tatil amacıyla ailesinin kaldığı Adıyaman merkez Turgut Reis Mahallesi Filistin Caddesi üzerindeki evlerine gelerek, burada depreme yakalandığı öğrenildi. Öte yandan, Sude Nur Doğan’ın annesi, babası ve erkek kardeşinin de depremde hayatını kaybettiği belirtildi.

 

Adıyamanda kaybolmuştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ