Nature And Life

Gencecik Çocuktu Taha Duymaz’dan Haber

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından Hatay’da dahil olmak üzere 10 il depremden etkilendi. 7.7 ve 7.6’lık depremlerin ardından birçok kişi enkaz altında kaldı. Çektiği yemek videoları ile adından söz ettiren Taha Duymaz’ın ablası Semiha Duymaz, sosyal medya fenomeninin ailesi ile enkaz altında kaldığını açıkladı. Duymaz, ‘Taha Duymaz’ öldü iddialarına yanıt verdi. İşte, Fenomen Taya Duymaz’ın son durumu…SOSYAL MEDYA FENOMENİ TAHA DUYMAZ ENKAZ ALTINDA KALDI Çektiği yemek videoları ile ünlenen Taha Duymaz’ın ablası Semiha Duymaz’ın yaptığı açıklamada “Kardeşim Melek, Taha, Umut, halam ve eniştem enkaz altında. Lütfen yardımcı olun kimse bakmıyor olduğu bölgeye. Hatay Antakya, Betonsan Bedisabuncu Okul karşısı” diyerek, Taha enkaz altında” ifadelerini kullandı. KARDEŞLERİM ÇOK GÜÇLÜ, SAĞ SALİM ÇIKACAKLAR
Duymaz, “Lütfen bu durumda haber almadan paylaşım yapmayın. Ben inanıyorum kardeşlerim çok güçlü, sağ salim çıkacaklar” dedi. TAHA DUYMAZ KİMDİR? Taha Duymaz, Hatay’ın Hatay’ın Yayladağ ilçesinde bulunan Güveççi Köyü’nde ailesiyle birlikte yaşıyor. Yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle 4. sınıfta okulu bırakmak zorunda kalan Taha Duymaz, arabaya binemiyor ve zamanının çoğunu bu sebeple köyde geçiriyor.

Yaptığı yemek videolarıyla tanınan Taha Duymaz’ın yemek videolarını kız kardeşi ile birlikte hazırlıyor. Taha Duymaz’ın 12 kardeşi bulunurken yaptığı açıklamada mutfak işlerine ilgi duyduğunu ve elindeki az imkanlarla küçük mutfağında yemek yaptığını söyledi. Taha Duymaz hayalini ise ” Yemek yapmayı çok seviyorum. Kendimi en iyi şekilde geliştirerek çocukluk hayalim olan iyi bir aşçı olmak istiyorum.” sözleriyle ifade etmişti.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ