Nature And Life

Bal ile Karıştırın Her akşam Bir Kaşık Yiyin! Etkisi İnanılmaz

Bal ile Karıştırın Her akşam Bir Kaşık Yiyin! Etkisi İnanılmaz
Spread the love

Bal ile Karıştırın Her akşam Bir Kaşık Yiyin

Bal ile Karıştırın Her akşam Bir Kaşık Yiyin! Etkisi İnanılmaz… Kısa Sürede Farkı Göreceksiniz… Kabartma tozu sadece tatlı yapmak veya temizlik yapmak için kullanılan bir mutfak malzemesi değildir.

Bazı benzersiz özellikleri de var. Diğer bazı doğal bileşenlerle karıştırılmış kabartma tozu, sağlığımız, güzelliğimiz ve hijyenimiz için çok faydalı hale getirir. Birçok antiseptik özelliği vardır ve mükemmel bir eksfoliye edicidir. Kabartma tozu, asit önleyici özelliklerle dolu, ekonomik bir üründür ve mükemmel bir aktifleştirici madde olduğu bilinmektedir. Kabartma tozu, sodyum bikarbonat olarak da bilinir. Kabartma tozu, ham haliyle, doğal mineral Natron’un bir bileşeni olan Nahcolite olarak bilinir. Natron, yüzyıllardır insanlar tarafından kullanılan çok miktarda sodyum bikarbonat içerir. Mısırlılar, temizleme özelliklerinden dolayı Natron’u sabun olarak kullandılar.

KABARTMA TOZU BAL İLE KARIŞTIRILCA NE OLUR? Kabartma tozu ile bal karışımı garip bir kombinasyon gibi görünebilir, ancak ikisini karıştırmak hem sağlık hem de cilt için birçok fayda sağlar. Bal, birçok sağlık ve güzellik ilacında kullanılmaktadır, ancak çok az insan balı kabartma tozu ile karıştırmanın sağlığınız ve cildinizle ilgili birçok sorunu çözebileceğini biliyor.Bal genellikle cilt yaralanmaları ve yanıklarında kullanılır. Kanıtlar, kısmi kalınlıktaki yanıkların diğer pansumanlardan veya bandajlardan 4-5 gün daha hızlı iyileşmesine yardımcı olduğunu göstermektedir ve bazıları, bal ile tedavi edilen

ameliyat sonrası enfeksiyonların diğer herhangi bir antiseptik ve gazlı bezden daha hızlı iyileştiğini öne sürmektedir. Bal ayrıca geleneksel ilaçlarda ve bitkisel ilaçlarda antibiyotik olarak kullanılır. Bu nedenle kabartma tozu ve bal birlikte kullanıldığında iyileştirici özellikleri artar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ