Nature And Life

14 Milyon Emekli

14 Milyon Emekli
Spread the love

Son dakika 14 milyon emekliye bu gece haberi verdi.
Tüm emeklileri kapsıyor hayırlı olsun…

 

14 milyon emekli amacıyla verdiği yeni haber diye meclisten geride bıraktığımız ve devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, kullanabileceğiniz gereksinim kredileri ile alakalı sizlere çeşitli bulgular yayınlandı. Emekli maaş hesaplarınız aracılığı ile eş güdümlü başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bankaların listesi yayınlanırken, Meclis onayından da geride bıraktığımız bu haberde, bilhassa daha evvelce bankalardan kredi kullanan emeklilerin ve 50000 TL’ye daha ne kadar kredi alabileceği haberi verildi. Emekli maaşınızı kamu bankaları üstünden almanız halinde başvurularınızı gerçekleştirebilecek onaylanan kredileri, dilediğiniz zaman, hesaplarınıza internet üstünden de yaptırabileceksiniz.
14 milyon emekli amacıyla başvurularını gerçekleştirmeleri halinde gereksinim kredisi olanağından faydalanmalarına onaylanan bu kredi kampanyasında 36 ay vadeli ödeme yapılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üstünden, emekliler amacıyla oluşturulan kampanyanın müracaatı nasıl yapılıyor?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üstünden nakit gereksinimi olan bütün vatandaşlar amacıyla başlatılan kampanyada gereksinim kredisi kullanacak olan emeklilere 50000 TL’ye kadar ödemeler verilerek anında aynı gün içersinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üstünde emekli maaşı alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek ilk taksit ödemeniz de 90 gün ertelemeli olan bu kredi kampanyasına katılarak, en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilirsiniz. Başvurularını yapmak isteyen vatandaşlar, Meclis onayından geride bıraktığımız ve onaylanan bu kredi kampanyasına katılmak amacıyla maaş müşterisi olması koşulu ile eş güdümlü kredi kullanabilmektedirler.

 

 

Emekli maaş alan ve maaş müracaatı yapan şahıslar nakit gereksinimi olmaları halinde en yakın banka şubeleri üstünden de gereksinim kredisi müracaatında bulunabilecek onaylanan kredileri anında aynı gün içersinde kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlara emekli promosyonu olanağı sağlarken, ilaveten başka bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız amacıyla de destek vermektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ