Nature And Life

Bir dönem herkes onu konuşuyordu! İşte Filozof Atakan olarak tanınan ‘Atakan Kayalar’ın son görüntüsü

Bir dönem herkes onu konuşuyordu! İşte Filozof Atakan olarak tanınan ‘Atakan Kayalar’ın son görüntüsü
Spread the love

Felsefe üzerine okuduğu kitaplara ilişkin yorumlarıyla ilgi çeken 10 yaşındaki Atakan Kayalar, iki sene önce tüm Türkiye’nin ilgisini çekmişti. Keskin bir zekaya ve hafızaya sahip olan Atakan Kayalar hakkında dönemin Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Bir çocuğun üzerinden sosyal medyada bu kadar tartışma yapılmasını onaylamıyoruz” diye konuşmuştu. Uzun süredir gündeme gelmeyen Filozof Atakan’ın son hali merak konusu oldu.

5 ayda 250 felsefe kitabı okuyan Filozof Atakan, bir anda tüm Türkiye’nin konuştuğu bir isim haline gelmişti. Konuşma üslubu, felsefeye merakı ve yaşının ilerisinde bilgisiyle dikkat çeken Filozof Atakan, takdir edildiği kadar tartışmaların da merkezi haline gelen bir isim olmuştu.

Dönemin Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medyanın gündemine oturan ‘Filozof Atakan’ lakaplı Atakan Kayalar hakkında değerlendirmede bularak, “Biz bir çocuğun durumunun sosyal medyada bu kadar yer almasını doğru bulmuyoruz. Biz bu duruma pedagojik olarak bakmaktayız. Biz bir çocuğun durumunun bu kadar sosyal medyada yer almasını, çocuğun üzerinden bu kadar tartışma yapılmasını onaylamıyoruz.

 

Uzun süredir gündeme gelmeyen Filozof Atakan’ın son hali merak konusu oldu.

HABER.00_00_24_43.Still044
Geçtiğimiz aylarda bir Tv programına katılan Atakan Kayalar’ın son hali dikkat çekti.

 

    
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ