Nature And Life

Ekranlara veda ediyor. Büyük izleyici kitlesine sahip programın yayına veda etmesinin TEK GEREKCESİ VAR..

Ekranlara veda ediyor. Büyük izleyici kitlesine sahip programın yayına veda etmesinin TEK GEREKCESİ VAR..
Spread the love

FİNAL KARARI ALINDI

Ekranlarda kayıpları gören, önemli olayları çözen program final kararı aldı. Final kararı alması hayranlarını büyük üzüntüye sokarken, bunun nedenini ise tek öne sürülen sebebi vardı. Yayından kaldırılarak ekranlara veda edecek program ise…
ayrıntıları diğer sayfamızdan ok’uyunuz…Diğer sayfaya geçmek için gorsele dok’ununuz…

Ekran macerası sonlanmış yapımlar kervanına dizilerden sonra şimdi de bir gündüz kuşağı programı eklendi. Fox TV’de Fulya ile Umudun Olsun adlı programın yerine getirilen Esra Ezmeci’nin sunduğu program için final kararı alındı.

FOX’TAN FİNAL KARARI
MedyaRadar’ın haberine göre FOX ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya’ programı ekrana veda ediyor. Kanal yönetimi, reytinglerde istenilen başarının gelmemesi üzerine programı bittirme kararı aldı.

ON defa EKRANDA OLACAK
Ekran yaşamına iddialı başlamış olan program 7 Ekim 2022 Cuma günü son defa ekranlarda olacak. Programdaki başarısıyla kısa sürede gündüz kuşağında önemli bir yer edinen Fulya Öztürk yeniden habere ve sahalara dönme kararı almış, Fulya Öztürk’ün bu kararı sonrası, FOX TV’deki yeri ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye emanet edilmişti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ