Nature And Life

Tıkalı Damarlar İçin Keşfedilmiş Mucize İksir

Tıkalı Damarlar İçin Keşfedilmiş Mucize İksir
Spread the love

Sabahları aç karına 1 kaşık zeytinyağı içtiğinizde vücudunuzdaki şeker oranını ayarlayarak gün boyunca dinç olarak dolaşmanızı sağlar. Yüzyıllardır insanlık için mucizevi şifa kaynağı olan zeytinyağı koroner k-alp hastalıkları ve k-nseri önleyici etkisi ile de dikkat çekiyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanında i-ltihabı da önlüyor. Kolesterol düzenleyici, kalp sağlığını koruyucu, cilt ve saç bakımını sağlaması, kilo vermenizi kolaylaştırması, diyabeti tedavi edici faydaları da var.

5. Bağışıklık sistemi güçlenir Bağışıklık sistemini güçlendirmemşn yanında otoimmün tedavisinde de kullanılır. 6. Kalp dostu
İyi huylu kolesterolü yükseltmenizi sağlayarak kalbi korur. 7. Ka-n şekeri seviyesini dengeler
Kandaki kolesterol ve glukoz değerini düşürür. Ka-lp damar ve diyabet hastaları için faydalıdır.
8. Beyni korur Serbest radikallerle sa-vaşarak beyindeki oksijen seviyesini korur. Alzheimer i, mental geriliği önlediği gibi hafızayı güçlendirir. Depresyonu önler.

9. Gö-ğüsleri büyütür
Daha büyük ve daha sıkı göğüsler için zeytinyağı ile 10-15 dakika boyunca dıştan içe doğru yuvarlak hareketlerle masaj yapın. Bu yöntem gö-ğüslerdeki kan dolaşımını arttırarak 3ğ gün içinde g-güslerdeki elastikiyeti arttıracaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ