Nature And Life

nihat

nihat
Spread the love

Nihat Doğan, uzun zamandır gözlerden uzak yaşıyordu. Hiç beklenmedik anda büyük şokla çıkageldi. Herkesten gizli nikah kıydığı hayranının 3 aylık hamile olduğu iddia edildi. Çiftin bebek beklediği için apar topar evlendiği konuşuluyor.

Bu iddialar, magazin kulislerinde bomba gibi patladı. Peki Nihat Doğan’ın evlendiği eşi kimdir, kaç yaşında? İşte kriz çıkaran olayın ayrıntıları… Nihat Doğan bombayı fena halde patlattı. Uzun zamandır ortalıkta görünmüyordu. İddialara göre İranlı hayranı Arzu Doğan ile sessiz sedasız evlendi. Karısının 3 aylık hamile olduğu söylentileri de beraberinde geldi. Magazin gündemini sallayan bu haber, bakın nasıl duyuruldu…

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen, son olarak Flash TV ekranlarında magazin yorumcusu olan Nihat Doğan’dan evlilik haberi geldi. İddiaya göre Nihat Doğan adı Arzu Doğan olan İranlı bir hayranı ile gizlice evlendi. Nihat Doğan’ın eşi Arzu’nun 3 aylık hamile olduğu da söylenenler arasında… Çiftin, bebek bekledikleri için apar topar nikah masasına oturduğu ilerdi sürüldü.

Yaşadığı ilişkilerle zaman zaman gündeme gelen Nihat Doğan, uzun zamandır birlikte olduğu Sevim Alan ile ilişkisini noktaladı. Güzellik merkezi sahibi Alan’dan aldığı Ataköy’deki şubesini iade eden Doğan, Arzu isimli hayranıyla sessiz sedasız evlendi.
NİHAT DOĞAN’IN EŞİ İRANLI ARZU KİMDİR? Ünlü şarkıcı Nihat Doğan’ın eşi Arzu’nun şarkıcının hayranı olduğu ve İranlı olduğu biliniyor.

NİHAT DOĞAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? Nihat Doğan, 13 Şubat 1976 (46 yaşında) tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Henüz 15 yaşındayken babasını kaybeden Doğan, aile büyükleri tarafından Muş’a götürülmek istedi ancak gitmek istemediğinden dolayı İstanbul’da kaldı. İstanbul Avcılar’da bir çay bahçesinde istek üzerine şarkı söyleyen Doğan, orada bulunan ve Almanya’da ikamet eden bir çiftin önerisiyle Almanya’ya gitti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ