Nature And Life

13 ocakta

13 ocakta
Spread the love

2023’ten geldiğini iddia eden bir zaman yolcusunun sözleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Zaman yolcusu, 13 Ocak 2023’te insanlara d-şman olan bir ırkın keşfedileceğini ve bunun insanlık için f-la-ket olduğunu öne sürdü.

Zaman yolculuğu son dönemde sosyal medyada hayli popüler olan bir alan. Bu kişilerin yaptıkları paylaşımlar ve açıklamalar kısa süre içerisinde çok sayıda etkileşim alıyor. Kendini zaman yolcusu ilan eden bir şahsın sözleri de sosyal medyada hayli konuşuldu.

13 OCAK 2023’TE OLACAKLARI SÖYLEDİ
Zaman yolcusu, 13 Ocak 2023’te Azawa adı verilecek yeni bir gezegen keşfedileceğini ve bu gezegende yaşayan canlıların insanların d-şmanı olduğunu ileri sürdü. Zaman yolcusu, bu canlıların 11 Eylül saldırısından sonra dünyaya za-rar veren birçok eylemde bulunduğunu söyledi.

“GERÇEK OLDUĞUMU GÖRECEKSİNİZ”
Zaman yolcusu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Evet, ben gerçek bir zaman yolcusuyum. Gerçek olduğumu da çok kısa süre içerisinde göreceksiniz. 13 Ocak 2023’te, derin, yeraltı mağaralarını keşfeden dev bir kapak bulunacak. Kapak, gezene açılan kapı olacak. O gezegende ise insanlara d-şman bir ır-kla karşılaşılacak. Bu ise insanlık için f-laket anlamına geliyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ