Nature And Life

Saracoglu Zayıflatan Yağ Yakan Sirke Kürü Tarifi

Saracoglu Zayıflatan Yağ Yakan Sirke Kürü Tarifi
Spread the love

Zayıflamanın en temel etkeni süratli bir metabolizmaya sahip olmaktır. Metabolizmanın hızlanması ile enerjimi tüketimi artar ve vücutta yer edinen fazlalık yağlar erimeye başlar. Metabolizmayı hızlandırmak için en etken yöntemler başında spor ve beslenme yer almıştır. Vereceğimiz bu kür ile beslenme yönünden metabolizmanızı hızlandıracak ve yağ yakımını arttıracaktır. Bu sayede süratli kilo verebileceksiniz. Şimdi Saracoglu hocamızdan zayıflatan sirke kürü tarifine göz atalım:

Saracoglu Zayıflatan Sirke Kürü Tarifi
Malzemeler:

1 litre su
Yarım demet maydanoz
3 tane limon
5 tatlı kaşığı elma sirkesi
10 tatlı kaşığı rendeden geçirilmiş zencefil
5 tatlı kaşığı toz tarçın
Öncelikle 1 litre suyun içerisine 2 tane limonu sıkın. Sonrasında maydanozları ince ince doğrayıp karışıma atın. Sonrasında ise bütün malzemeleri atıp güzel bir biçimde karıştırın.

3 saat bu karışım dinlendikten sonra her gece uyumadan ilkin 1 bardak içebilirsiniz. Süzerek yahut direk halde içebilirsiniz. Bu kürü metabolizmayı hızlandırmak için çok çok etkilidir. Gece boyu sizleri terletebilir. Uyurken bile yağ yakmanın en rahat yollarından birisidir.

Hamile kadınlar ve bu gıdalardan birine alerjisi olanların hekim kontrolüne gitmeden uygulaması doğru değildir. Çok etken bir kür olduğu için doktora danıştıktan sonrasında tüketilmesi oldukça daha müsait olacaktır. Kullandığınız malzemelerin taze olmasına özen gösterin. Mutlaka cam şişe kullanın, plastik pet şişede bu kür uygulanmaz. Fayda yerine zarar verecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ