Nature And Life

muayeneler bile durdu

muayeneler bile durdu
Spread the love

Son dakika haberi: Konya Şehir Hastanesi’nde k-rkunç bir olay yaşandı! Önce kardiyoloji uzman doktoru Ekrem Karakaya’yı s-l-ahla v-r-rak öld-ren saldırgan, daha sonra i-n-ihar etti.

 

 

 

Konya Şehir Hastanesinde 10 e-l s-l-ah sesi duyulduğu ifade edildi. K-rkunç olayla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ederken, hastanede muayeneler durdu, meslektaşları da iş bıraktı. Son dakika haberine göre Konya’da sinir krizi geçiren s-ldırgan, önce kardiyoloji uzman doktoru Ekrem Karakaya’yı s-la-hla vurdu. Daha sonra da i-ti-har girişiminde bulundu. D-hş-ete düşüren olay Konya Şehir Hastanesinde saat 14.30 sıralarında yaşanırken, 10 el s-la-h sesi duyulduğu iddia edildi. İddiaya göre Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’nın t-b-ncayla başına a-t-eş açan s-ldırgan, ardından aynı s-l-hla kafasına a-teş açıp i-nt-har girişimde bulundu. Yaralı Ekrem Karakaya ve s-ldırgan, a-m-eliyata alındı.

 

 

 

SON DAKİKA | DOKTOR VE SA–LDIRGAN HAYATINI KAYBETTİ Son dakika haberine göre tüm müdahalelere rağmen doktor Ekrem Karakaya ve s-ldırgan hayatını kaybetti. KONYA ŞEHİR HASTANESİNDE DOKTORA S-L-A-HLI SALDIRI Konya Şehir Hastanesi’nde yaşanan hareketli dakikaların ardından ilk görüntüler de ortaya çıktı. Olayın hemen ardından sosyal medyaya yansıyan görüntülerde, hastanede büyük panik yaşadığı görülüyor. BÜYÜK PANİK: SEDYEYİ GETİRİN Silah seslerinin ardından hastanedekiler sağa sola doğru koşarken, acil servisinde ‘Sedye getirin’ seslerinin yükseldiği duyuluyor.

 

C-N-AY-ETİ BU YÜZDEN Mİ İŞLEDİ? Akçay’ın annesi Kezban Akçay’ın, yaklaşık 1 ay önce geçirdiği k-alp k-rizi sonucu yaşamını yitirdiği belirtildi. Akçay’ın doktor Karakaya’yı annesinin ö-l-ü-münden sorumlu tuttuğu için ö-l-d-ürdüğü öne sürüldü. MUAYENELER DURDU, MESLEKTAŞLARI İŞ BIRAKTI Konya Şehir Hastanesi’ndeki s-l-ahlı saldırıda uzman doktor Ekrem Karakaya’nın hayatını kaybetmesinin ardından meslektaşları da isyan etti. Muayeneler durdu, meslektaşları iş bıraktı. Hastanenin önüne inen sağlık çalışanları ‘Hekime uzanan eller kırılsın’ şeklinde sloganlar atarak eylem yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ