Nature And Life

Ünlü zincir markette mide bulandıran olay! Müşterilerden tepki yağıyor

Ünlü zincir markette mide bulandıran olay! Müşterilerden tepki yağıyor
Spread the love

Ünlü zincir markette mide bulandıran olay! Müşterilerden reaksiyon yağıyor. İstanbul’da bir zincir marketin pastane seksiyonuna giren farenin kurabiyeleri yeme anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Fareye etraftan kimse araya girmek etmezken, hijyen kurallarının hiçe sayılmasına görüntüleri çeken müşteri,” Minik fare kurabiyeleri yedi” diyerek reaksiyon gösterdi. Olay geçen gün İstanbul’da ünlü bir zincir markette ortaya geldi.

Edinilen bilgiye göre büyük bir market zincirinin bir şubesinde alış veriş gerçekleştirmek isteyen müşteri, pastane reyonuna doğru ilerledi. Bir farenin ünlü marketin pastane reyonunda, kurabiyelerin üstünde gezinip karnını doyurduğu anları gören müşteri, cep telefonu kamerasını açarak o anları kayıt altına aldı. Görüntülerde, kurabiyelerin üstünde gezinen bir farenin kurabiyeleri yerken etrafta rastgele bir çalışanın bulunmadığı görüldü.

Fareye etraftan kimse araya girmek etmezken, hijyen kurallarının hiçe sayılmasına görüntüleri çeken müşteri,” Minik fare kurabiyeleri yedi” diyerek reaksiyon gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ