Nature And Life

Pekmez-limon mucizesi Öyle bir faydası var ki

Pekmez-limon mucizesi Öyle bir faydası var ki
Spread the love

Pekmez ve limon karışımı iyi mi hazırlanır? Pekmez ve limon karışımının yararları Sinirden sindirim düzenine kadar vücudu yenileyen bu ikilinin karışımı iyi mi yapılır? Pekmez ve limon karışımı neye iyi gelir? İşte Pekmez ve limon karışımı hazırlanışı ve avantajları Pekmez ve limon karışımı ne işe fayda?

Pekmez ve limondan almış olduğu güçle vücuda avantajlarıysa sayfalara sığmayacak kadar oldukca üstelik Hazırlaması çok basit… Pekmez ve limon karışımı nasıl hazırlanır? İstediğiniz herhangi bir pekmez türü: dut, üzüm, keçiboynuzu yada karaduttan 2 yiyecek kaşığı kadar bir cezveye koyup üzerine yarım su bardağı su boşaltın ve karıştırın. Ardından taze sıkılmış yarım limon suyunu da ilave edip kaynatın.

Ocak Ayından aldığınız bu karışım hafifçe ılıdıktan sonrasında bu uygulamayı ara vermeden 7 gün zamanınca sabah akşam birer bardak tüketerek yapınız. Bunun yanı sıra bir ikinci karışım ise bir yiyecek kaşığı zeytin yağına iki yiyecek kayığı pekmez koyarak bir kez pişirip ateşi kestikten sonrasında tekrar bir yemek kaşığı limon suyu ek edip karıştırıp tüketilebilir. Zeytinyağı tüketmek istemeyenler üsttekini yapılabilir. Ancak sürekli ilaç kullananlar önce hekimlerine başvurmalı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ