Nature And Life

Bu Karışımla 1 Ayda Sinir Sıkışması, İltihap VE Romatizmayı Bitirin

Bu Karışımla 1 Ayda Sinir Sıkışması, İltihap VE Romatizmayı Bitirin
Spread the love

İbrahim Saraçoğlu’nun önerilmiş olduğu kiraz sapı ve ısırgan otu kürü ile şikayetlerinizden organik bitkisel t-edavi yöntemi ile kurtulabilirsiniz. İ-ltihaplı eklem romatizması (romatoid artrit) hastalığı kişilerde ellerde ve ayaklarda a-ğrı emareleriyle süregelen bir hastalıktır.Bir müddet sonra ferdin ömür kalitesini düşürmekte, sosyal yaşantısına engel olmaya adım atar. Öncelikle bilinmelidir ki iltihaplı eklem romatizması t-edavisi olan bir hastalıktır.

 

 

Eğer kontrol edilirse ve uygun tedavi şekilleri uygulanırsa kişi bu hastalığı vücudundan atabilir. İltihaplı eklem romatizması ve sinir sıkışması için Eğer d-oktorunuz size bu hastalığın tanısını koymuşsa evinizde İbrahim Saraçoğlunun tarifini verdiği bitkisel kür ile t/edaviye başlayabilirsiniz. Kiraz sapı ve ısırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür aynı zamanda sinir sıkışması içinde kullanılır.

 

 

KİRAZ SAPI VE ISIRGAN OTU KÜRÜ İLE SİNİR SIKIŞMASI – İLTİHAPLI ROMATİZMA TEDAVİSİ
SİNİR SIKIŞMASI VE İLTİHAPLI ROMATİZMA TE/DAVİSİNDE LAZIM OLAN MALZEMELER:
25-30 tane kurutulmuş kiraz sapı..
Bir tutam ısırgan otu..
Yarım litre klorsuz su..
İLTİHAPLI ROMATİZMA – SİNİR SIKIŞMASI KÜRÜ NASIL HAZIRLANIR?
Ilk olarak yarım litre klorsuz suyu öncesinden kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra içerisine 25-30 adet kiraz sapını ekleyin. Kiraz saplarını ekledikten sonra yaklaşık 3 dakika daha kaynatın. 3 dakika dolduktan sonrasında yaklaşık kiraz sapı miktarı kadar bir tutam ısırgan otunu karışıma ilave edin. Isırgan otunu da ilave ettikten sonra kısık alevde 6-7 dakika daha kaynatın. 6-7 dakika sonra ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Ilındıktan sonrasında süzüp içebilirsiniz.

 

ROMATİZMA, SİNİR SIKIŞMASI KÜRÜ NASIL UYGULANIR?
Hazırlamış olduğunuz bu kürün 1 bardağını sabah kahvaltıdan 2 saat sonra, kalan 1 bardağını ise akşam yemeğinden 2 saat ilkin tüketin. Toplamda bu kürü 21 gün boyunca uygulamalısınız.Karışımı her gün taze olarak hazırlamalısınız. 21 gün dolduktan sonrasında hastalığın seyrine bakılırsa kürü yeniden uygulayabilirsiniz. Kiraz sapı ısırgan kürünün hiç bir ziyanı yoktur. Ayrıca kiraz sapı kilo vermede da mühim bir rol oynamaktadır.

Bu küre takviye olarak sinir sıkışması probleminde ki ağrıları gidermek için ardıç hasım ile masaj yapabilirsiniz..Kullanacağınız ardıç yağının hakiki olmasına özen gösterin. Piyasada oldukça fazla feyk ardıç hasım bulunmaktadır. Ağrılı bölgelerinize bir miktar ardıç yağını masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

 

Haftada 3-4 gün uygulayabilirsiniz. Romatizmal hastalıklar için kullanılan i-lacların bir bir çok geçici olarak a/ğrıları gidermeye yöneliktir.Bu uygulayacağınız kür ise hem a/ğrıları giderir hemde hastalığı tamamen iyileştirmeye yönelik tesir gösterir. Kürü ilk uygulamaya başladığınız hafta vücutta depolanır, 2. Hafta ise t/edavi etmeye ve a/ğrıları gidermeye başlar..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ