Sağlıklı Yaşam

7 Zeytin 1 İncir Faydaları Nelerdir?

7 Zeytin 1 İncir Faydaları Nelerdir?

7 zeytin 1 incir tüketmenin yararları nedir? Bir eksik veya bir fazla yersem ne olur? 7 zeytin 1 incir kürü nasıl hazırlanır? İşte bütün bu soruları sizler için en ince detaylarına kadar inceledik. Sayfamızı incelemeye başladığınızda neden 7 adet zeytin ve 1 tane incir üzerinde yoğunlaşıldı diye düşünebilirsiniz.

Yapılan araştırmalar sonucunda bedene iyi gelen ve hücre yenileyen besinler arasında, incir ve zeytinin oldukca etken olduğu tespit edilmiştir. Kuran’da da geçen zeytin ve incir, özellikle de Müslüman camia için daha kutsal ve yararlı görülmektedir.

Ramazan ayında sofralarda misafir olan zeytin ve incir oruçların açılmasında damakları tatlandıran bir yiyecektir. Şimdi de meçhul diğer sıhhatli yönleri ile evinize konuk olacak. Hastalıklardan uzak kalmak, zayıflamak, bağışıklık sistemini güçlü tutmak isteyenler sayfada toplanıyor.

7 zeytin 1 incir küründen ilhamla takviye de üretilmektedir. 7 zeytin 1 incir hapı nasıl kullanılır diyorsanız ilgili internet sitesini inceleyebilirsiniz. 7 zeytin 1 incir (Esat Başaran) ile kg verildiği iddia edilmektedir. Dr. Esat Başaran’ın 7 zeytin 1 incir ile 44 kilo verdiği bilgisi 7 zeytin 1 incir ürünü sitesinde yer verilmiştir. Ancak yine de hekim onayı almadan takviye kullanmamanızı öneririz.

7 zeytin 1 incir rejimi taze zeytin ve incirin söylenen oranda tüketenler üzerinde yapılan araştırmalar kararı ortaya çıkmıştır. Japon bilim adamlarının yapmış olduğu çalışmada 7 zeytin 1 incir yararları araştırılmış ve ideal kiloya ulaşmadan başlayarak sağlığa birçok katkısı olduğu görülmüştür.

7 zeytin 1 incir İbrahim Saraçoğlu tarafınca direkt önerilen bir rejim değildir fakat Saraçoğlu incir ve zeytinin faydalarına ayrı ayrı birçok konuşmada değinmektedir. 7 zeytin 1 incir Canan Karatay tarafından önerilir mi diye merak edenler için de Karatay’ın bu şekilde bir yorumu olmadığını belirtelim; sadece Canan Karatay zeytinin mucize faydalarına sık sık değinmektedir.

7 zeytin 1 incir faydaları ve tüm merak ettikleriniz şimdi bu satırlarda!

7 Zeytin 1 İncir Nedir?
7 zeytin 1 incir, beslenme konusunda kilit kelimelerden biridir.
Birçok ferdin bildiği, bazılarının ise yeni duyduğu 7 zeytin 1 incir mucizesi, Kuran’da yer alan bir şifayı ifade etmektedir.
Omega yağ asitlerin bakımından varlıklı olan zeytin, antioksidan meyve incirle beraber tüketildiğinde sağlık için eşsiz faydalar doğuracaktır.
Söz konusu esenlik olduğunda doğal yöntemler ile şifa bulmak isteyenler için şimdi bu yazıda faydalı besinleri daha yakından tanıyacağız.
7 Zeytin 1 İncir Kürü Faydaları
1) Vücudu Fazlalıklardan Arındırır
Zeytin ve incirde bulunan antioksidan maddeler, vücuda fazla gelen ne var ise yok etmekle görevlidir.
Ödem benzer biçimde sorunlar için adeta ilaç etkisi gösterecektir.
Bedeninize yük olan yağların yakılmasını hızlandırır.
Şişkinlik gibi durumları ise kısa müddette çözecek ve daha rahat mideye haiz olmanızı elde edecektir.
2) Hücreleri Yeniler
Hücre yenilenmesinde rol oynayan zeytin ve incir, beyin hücrelerinden cilt hücresine kadar enerjisini gösteriyor.
Hamilelik döneminde bebeğin ve annenin gelişimi için lüzumlu olan yeni hücreleri 7 zeytin 1 incir tüketerek oluşturabilirsiniz.
Bedenin ihtiyaç duyduğu vitaminleri ise yeniden bu iki faydalı besinden alabilirsiniz.
Cilt lekelerine, saç sağlığına, vücut direncine karşı bir şifa arıyorsanız 7 zeytin 1 incir tabağınızda yerini alsın.
3) Zayıflamak Artık Daha Kolay
7 zeytin 1 incir kilo verme mevzusunda da oldukça iddialı. Zayıflamak isteyenlere etkisi nedir diyorsanız, biraz daha ayrıntılar verelim.
İncir ve zeytin her şeyden ilkin metabolizma hızlandıran iki ayrı besindir.
İncirde bulunan antioksidan maddeler ve zeytinde bulunan vitaminler, sıhhatli şekilde kilo vermenizi sağlar.
Zayıflamak için metabolizmanızı alıştırma döneminde, uzun bir müddet 7 zeytin 1 incir diyeti uygulamalısınız. Diyetin tüm detaylarını birazdan açıklayacağız.
Ayrıca 7 zeytin 1 incir tüketen kişilerin, daha az acıktığı tanınmaktadır. Böylece gün içinde ihtiyacınız kadar kalori alıp kaçamaklardan uzak kalabilirsiniz.
4) Kanserli Hücrelerin Oluşumunu Engeller
7 zeytin 1 incir kürünün öyleki bir faydası var ki, adeta dönemin en yaygın sıhhat sorunu kanserli hücreler için bir kalkan!
Kanserli hücreler, bağışıklık sistemi sıska olan bünyelere kolayca yerleşir. Bu duruma kati çözüm bulmak için 7 zeytin 1 incir tüketebilirsiniz.
Tüm hastalıklara kapılarını kapatan 7 zeytin 1 incir öğünü, vücudun daha güçlü ve dirayetli olmasını sağlıyor.
Özellikle de meme kanseri, karaciğer rahatsızlıkları gibi durumlarda bu iki gıda tercih edilirse iyileşme süreci daha süratli olmaktadır.
İlaç tedavisine ayrıca, sağlıklı beslenmenize 7 zeytin 1 incir ekleyebilirsiniz.
5) Vücut Fonksiyonlarını Düzenler
Gün arasında 2 defa tüketilmesi tavsiye edilen 7 zeytin 1 incir, vücudun yenilenme saatlerinde daha da müessir olmaktadır.
Saçınızdan tırnağınıza kadar sağlıklı olmak için siz de deneyebilirsiniz.
İhtiyacınız olan enerji, vücut fonksiyonlarınızın daha iyi çalışması için lüzumlu olan vitaminleri, 7 zeytin 1 incirden kolayca ve leziz şekilde alabilirsiniz.
Solunum yolu rahatsızlıklarında 7 zeytin ve 1 incir, nefesi açan mideyi rahatlatan bir öğün olmaktadır. Aynı zamanda kişiye enerji de verir.
7 Zeytin 1 İncir Diyeti Nasıl Yapılır?
7 zeytin 1 incir kürünü icra etmek için en önce sabırlı olmanız gerekiyor. Birkaç gün geçtikten sonra vücudunuzda oluşan değişiklikleri ayrım edebilirsiniz.
Her sabah ve uykudan önce 7 adet zeytin ile 1 tane incir yemelisiniz.
Vücudunuzun en bereketli olduğu saatlerde, doğrusu uykudan derhal sonra ve uykudan önceki zaman dilimlerini değerlendirmelisiniz.
21 gün boyunca bu kürü uyguladığınızda artık tartıya çıktığınızda rakamların eksildiğini görebilirsiniz. Tabii bu süreçte sağlıksız gıdalardan kendinizi uzak tutmalısınız.
Önce hangisini yemeliyim diye soranlar olacaktır ne olursa olsun. 7 tane tuzsuz zeytini yedikten sonrasında 1 tane inciri de yiyebilirsiniz. Kürü uygularken su şişenizi de yanınızda bulundurmalısınız. Çünkü bu besinler sizi birden susatabilir. Su içmeyi sıklaştırdığınızda ise bütün faydalarını daha basit görebilirsiniz.
Piyasada yer edinen 7 zeytin 1 incir çayı, uzmanlar tarafından oldukca sıhhatli kabul edilmemektedir. Doğal haliyle zeytin ve inciri tüketmenin daha faydalı bulunduğunu ifade ederler.
Kürü icra etmek istemeyenler için bir alternatif daha sunuluyor. 7 zeytin 1 incir üzerlik tohumu hurma içeriğinden oluşan bir bitkisel kapsül piyasada yerini almıştır. Bu kapsülü doktorunuza danıştıktan sonrasında deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ