Nature And Life

Vücudumuzda yer alan zehri ayaklarınızdan yarım saate atın Evde yapması çok basit Malzemeleri ve yapılışı

Vücudumuzda yer alan zehri ayaklarınızdan yarım saate atın Evde yapması çok basit Malzemeleri ve yapılışı
Spread the love

Vücudunuzda yer edinen tüm zehirleri ayak detoksu ile sadece 30 dakikada vücudunuzdan atabileceğinizi biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalar neticesinde
VÜCUDUMUZDA YER ALAN ZEHRİ AYAKLARINIZDAN YARIM SAATE ATIN!
11 Mai
Vücudunuzda yer edinen tüm zehirleri ayak detoksu ile sadece 30 dakikada vücudunuzdan atabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yapılan araştırmalar neticesinde uzmanlar, ayaklarımızın direkt vücudun mühim sistemlerine ve organlarına bağlanan doğal enerji bölgelerine sahip bulunduğunu söylüyor.

İyonik Ayak Banyosu :

Bu metot, güçlü bir kimyasal tepki oluşturmak için elektrik akımı kullanılmasına benzer. Tuz iltihap önleyici rolü görürken, ılık su gözeneklerini açar. Banyo sırasında iyonlar ayağa emilir ve bütün vücudun zehrinin giderilmesini sağlar.Tuz koyu hale gelirse, bu yöntemin çalıştığı demektir.

MALZEMELER

– 1 su bardağı deniz tuzu
– 1 bardak banyo tuzu (epsom tuzu)
– 2 bardak kabartma tozu

Bir tencerede biraz su kaynatın, sonrasında tüm malzemeleri ekleyin ve biraz kaynatın. Şimdi, ayaklarınızı koyacağınız kabı ılık suyla doldurun ve biraz elma sirkesi ekleyin, sonra öncesinden kaynatılmış karışımı buraya dökün. İyi bir netice almak için 30 dakika süresince ayaklarınızı beklemeye alın. Bu magnezyum seviyenizi arttıracak, derinizi rahatlatıp, vücudunuzu arındıracaktır. Dahi ilk seansta kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Bu banyo toksinlerin ayaktan atılması içindir. Sıcak ve tuzlu suda pozitif yönde ve olumsuz iyonları meydana getiren elektrigi kullanırlar. Kimyasal reaksiyon başlatmak için elektrik akımı kullanma metodudur, buna elektroliz denir. Tuzlu suda su moleküllerini enerji iyonuna indirgediği görülür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ