Nature And Life

Kabızlık Için Kolon Ve Bağırsak Temizliği Kürü

Kabızlık Için Kolon Ve Bağırsak Temizliği Kürü
Spread the love

Kabızlık, dönem dönem hepimizin problemi haline gelebilen, rahatsızlık verici olduğu bir rahatsızlık bildiğiniz suretiyle.
Bu dönemler biraz fazla uzayınca da hastalık boyutu büyüyor hali ile. “Karnım şiş şiş geziyorum.” diyen de oluyor, tuvalette saatlerini geçirmek mecburiyetinde kalan da, “Kabızlık iyi mi geçer?” diye çareler arayanlar da…

O zaman ne yapıyoruz? Bu sorunla iyi mi baş edebileceğimizi öğreniyor, en doğalından kendimize nefis bir karışım hazırlıyoruz.!–

Üstelik bu karışım yalnızca kabız olanların değil bağırsaklarının (kolonlarının) temizlenmesini isteyenlerin, vücudundan toksinleri uzaklaştırmak isteyenlerin de uygulayabileceği nefis bir meşrubat desek yeri. O zaman buyursunlar, tarifimize geçelim.

Malzemeler:

1/2 su bardağı organik elma suyu (Bağırsakları temizlemede ve kan şekerini dengelemede yardımcı olduğu için)
1/2 su bardağı ılık içme suyu (Diğer malzemelerin mideye zarar vermesinin önüne geçmek ve toksinlerin daha hızlı bir şekilde vücuttan uzaklaşmasına yardım edip bağırsakları rahatlatmak için)
2 yiyecek kaşığı taze sıkılmış limon suyu (İçindeki C vitamini yardımıyla güçlü antioksidan özellikler gösterdiği için)
1 yiyecek kaşığı taze zencefil suyu (Toksinlerin vücuttan atılmasını, hazım sistemimizin tertipli çalışmasını ve şişkinliğin azalmasını elde etmiş olduğu için)
1/2 çay kaşığı deniz tuzu (Zararlı maddelerin vücuttan oldukça daha huzurlu atılmasına destek olduğu için)!– Composite Start –>

Nasıl Yapılır?
Dilediğiniz renkte taze ve olabildiğince organik bir elma ve minik bir miktar taze zencefilin suyunu sıkın. (Bunun için kullanabileceğiniz en müsait araç katı meyve sıkacağı olacaktır.) Ardından bir limonu taze taze sıkarak 2 yiyecek kaşığı limon suyu çıkarın. Malzemelerinizi ölçüp hazırladıktan sonrasında hepsini pak bir bardağın içinde güzel bir halde karıştırın ve işte bu kadar!

Bunları bilmeden olmaz: Nasıl kullanılır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Karışımın tarifini öğrendik ama bunları bilmeden hiç olmaz. Bağırsakları temizleyen ve kabızlıktan kurtaran bu karışım, vücudunuzda bir detoks tesiri yaratacağından iki günden fazla tüketmemeli, iki gün boyunca uyguluyorsanız iki gün süresince da ara vermelisiniz.

Gün arasında nasıl kullanacağınıza gelirsek, sabahları aç karnına, ağız temizliğinizi yaptıktan sonra afiyetle içebilirsiniz. Ardından öğle yemeği esnasında ve/veya ondan sonra bir süre ara vererek 2 bardak daha içmelisiniz, ara öğün olarak akşamüstü tekrar 1 bardak içebileceğiniz bu karışımı akşam saat 18.00-19.00 benzer biçimde son defa içerek günü tamamlamalısınız.!– Composite Start –>

Günde toplam 5-8 bardak arası içebileceğiniz bu naturel karışımı saat: 18.00-19.00’dan sonra içmeniz önerilmez. Çünkü bu karışım bağırsaklarınızın hareketlenmesine neden olacağından bu saatten sonra içecekleriniz akşam rahat bir uyku uyumaktan sizi alıkoyabilir ve uykunuzu sık sık bölüp tuvalete gitmek mecburiyetinde kalabilirsiniz, bizden söylemesi.

Son olarak, kuvvetli bir antioksidan etkisi bulunan bu karışım, hamilelik dönemindeki kadınlara, diyabet, hipertansiyon benzer biçimde ciddi ve kronik bir rahatsızlığı olanlara, alerjik bir bünyesi olanlara veya reçeteli herhangi bir ilaç kullananlara asla önerilmiyor, bizden söylemesi. Kendinize iyilik yapmak isterken hiç farkında bile olmadan zarar vermeyin, doktorunuza danışmadan bu karışım da dahil olmak suretiyle hiç bir karışımı, ürünü tedavi amaçlı kullanmayın, siz siz olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ