Nature And Life

Canan Karatay Kanseri Ve Alzheimer Önleyici Besin

Canan Karatay Kanseri Ve Alzheimer Önleyici Besin
Spread the love

Zeytinyağı alzheimeri, parkinsonu önler bu nedenle son aşama önemlidir. Özellikle doğal olmasından dolayı alzheimer için çok mühim bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız varsa, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz varsa bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, naturel ve organik zeytinyağı verebilirsiniz…

“YAŞLANMADAN ŞİMDİDEN SABAH AKŞAM İÇMENİZ LAZIM”

Zeytinyağının en temel sütü gibi bütün rahatsızlıkları önlediğini korumak için çaba sarfeden Karatay, şu bilgileri verdi:

“Zeytinyağı hakkaten en temel sütünün aynısıdır. Doğanın yetişkinlere bahşettiği en temel sütüdür. Ne demek en temel sütü. Bütün rahatsızlıkları önler demek, bağışıklık sistemini sağlamlaştırır. Karaciğer yağlanması gidince beyin de toparlar. Zeytinyağı parkinsonu önler, bundan dolayı son aşama önemlidir.

Özellikle organik olmasından dolayı çok önemli bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız varsa, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz var ise bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, doğal ve naturel Kilis zeytinyağı verebilirsiniz.”

BAĞIRSAK FLORASI BOZUK OLANLARIN İSE…

Yapılan son incelemelerin zeytinyağının bağırsakları çalıştırdığını, bağırsaklardaki florayı yükselttiğini vurgulayan Karatay, bağırsak florası bozuk olanların ise alzhaimer, parkinson ve kanser bulunduğunu belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ