Nature And Life

İkbal Gürpınar Suriyeliler Hakkında Açıklama Yaptı.. HERKES BU SÖZLERİNİ KONUŞUYOR.. “Suriyeliler Olmasaydı…”

İkbal Gürpınar Suriyeliler Hakkında Açıklama Yaptı.. HERKES BU SÖZLERİNİ KONUŞUYOR.. “Suriyeliler Olmasaydı…”
Spread the love

15 Temmuz darbe girişiminin Suriyeliler yardımıyla kazanıldığını iddia etti. Sosyal medyada ti’ye alınan açıklamasında Gürpınar her ne kadar araştırıp bulamasa da, Suriye savaşından önce meteorolojinin kuraklık uyarısı yaptığını sadece daha sonra yağmur yağdığını söyledi.Anne ve babasını koronavirüse nedeniyle kaybeden, kendisi de günlerce yoğun bakımda yatan İkbal Gürpınar, mültecilerle alakalı yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.”

15 TEMMUZ’U SURİYELİLER SAYESİNDE KAZANDIK

”Ülke TV’de Esra Elönü’nün Arafta Sorular programına konuk olan sunucu İkbal Gürpınar, son dönemde sığınmacıların ülkelerine dönmelerine yönelik başlatılan kampanyalarla ilgili konuştu. Canlı yayında dikkat çeken açıklamalar icra eden Gürpınar, “15 Temmuz’u mutlaka Suriyeliler yardımıyla kazandık” dedi. 15 Temmuz’dan ilkin meteorolojinin kuraklık çağrısı yaptığını söyleyen meşhur isim, laflarına şu şekilde devam etti: “Basını bir takip edin, Suriye’deki vaka patlamadan öncesinden, ‘feci bir kuraklık olacak’ haberler vardı. Bir de meteoroloji duyurmuştu, kuraklık olacaktı. Suriyeliler geldi yağmur üstüne yağmur yağdı.”

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKİYOR

İkbal Gürpınar’ın canlı yayındaki açıklamaları sosyal medyada da gündem oldu. Tepkilerin odağı olan Gürpınar için “Madem Suriyelileri seviyorsun o zaman bir aileyi evine al” yorumları yapılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ