Nature And Life

İkimizden biri ölene kadar bu iş devam edecek

İkimizden biri ölene kadar bu iş devam edecek
Spread the love

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bakan Soylu’nun kendisine yönelik “Operasyon çocuğudur, Soros çocuğudur” sözlerinin peşinden İçişleri Bakanlığı’na gitti. Kapı önünde yaşanan arbede sonrası Soylu’ya yönelik sert açıklamalarda bulunan Özdağ, “İkimizden biri ölene kadar bu iş devam edecek. Ya sen milletin önünde özür dilersin veya bu kavga sonuna kadar süre gelir” ifadesini kullandı.
Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında sığınmacılar yüzünden başlayan tartışma Ankara’daki tansiyonun ciddi anlamda yükselmesine neden oldu.

SOYLU’NUN SÖZLERİ SONRASI ÖZDAĞ’DAN DÜELLO DAVETİ GELDİ
Bakan Soylu’nun dün katıldığı televizyon programında “Adam yerine, insan yerine koymam. Benim için hayvandan aşağı biridir. Operasyon çocuğudur, Soros çocuğudur” ifadeleriyle yüklendiği Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün saat 11.00’de İçişleri Bakanlığı’nda olacağını ve Soylu’yu da burada beklediğini söylemişti.

BAKANLIK ÖNÜNDE ARBEDE YAŞANDI
Sabah saatlerinde genel merkezden bakanlığa doğru hareket eden Özdağ’ı burada yoğun bir kalabalık karşılarken, İçişleri Bakanlığı’nın önünde polis ekipleriyle arbede yaşandı. Yaşanan arbede sonrası İçişleri Bakanlığı’nın önünde bir basın açıklaması icra eden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bakan Soylu’ya yönelik fazlaca sert ifadeler kullandı.

Özdağ’ın açıklamaları şöyle;

“Ülkemize yönelik örtülü bir istilanın olduğunu görüyoruz. Zafer Partisi bu istilayı Türkiye’nin gündemine getirdi. Biz Zafer Partisi olarak Türk milletinin kaçaklar ülkesine dönsünler fikrini savunuyoruz. Burası dünyanın lunaparkı değil. Bu sekiz milyon insanı geriye göndereceğiz. Bu politikamız hem AK – Millet ittifakının hem sarayın dengesini bozdu. Gördünüz Erdoğan bir ay içerisinde yollamayacağım noktasından bir milyon kişiyi göndereceğiz noktasına geldi. Bu da bir seçim tuzağı. BM rakamlarına bakılırsa yüz bin kişi gönderildi. Sarı muhalefet bu konuyu iktidarla anlaştığı için gündeme getirmiyordu.

“ZAFER PARTİSİNE KOMPLO KURULUYOR”
Süleyman Soylu liderliğinde Zafer Partisine komplo kuruluyor. Birkaç gün ilkin ziyaretime gelen bir polis memuru malumat verdi. Bu komploda kimlerin vazife alacağını öğrendim, bunu teyit ettim. Zafer Partisi’ne bağlı gibi gözüken gruplarla çatışma çıkarmak istiyorlar. Atamanlar Grubu diye bir grup var. Afgan, Suriyeli dövüyorlar. Suç duyurusunda bulundum.

“YA SEN MİLLETİN ÖNÜNDE ÖZÜR DİLERSİN YA DA BU KAVGA DEVAM EDER”
İkimizden biri ölene kadar bu iş devam edecek. Ya sen milletin önünde özür dilersin ya bu kavga sonuna kadar süre gelir. Provokasyonları tecrübe etme.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ