Nature And Life

İncir zeytinyağı ile bağırsak hemoroit bakteri tedavisi

İncir zeytinyağı ile bağırsak hemoroit bakteri tedavisi
Spread the love

İncir zeytinyağı ile bağırsak hemoroit bakteri tedavisi midede bulunan bakterilerin tedavisi için en iyi doğal yöntemdir. Yapılışı da oldukca basittir. Bir kavanoza kurumuş incirleri koyun ve üstüne organik zeytinyağımızı yani rafine edilmemiş geleneksel zeytinyağını doldurun.

İncirlerin zeytinyağına daha güzel nüfuz etmesi için 4 e bölebilirsiniz. Bu karışımı minimum 40 gün boyunca güneş almayan bir yerde bekletin. Daha sonrasında afiyetle tüketebilirsiniz. Her sabah aç karna bir tatlı kaşığı tüketebilirsiniz.

Bu tedavi yöntemi bağırsak ve midedeki bakterileri yok edecek ve sindirim sisteminizi düzene sokacak. Hemoroit şikayeti bulunanlar, bu doğal karışımı kullanmaya başladıktan sonra şikayetleri yarı yarıya azalacak.

Daha etken ve kısa süreli netice için beslenmenize de dikkat etmenizi öneriyoruz Daha açık sözlü olmak gerekirse yemekleriniz iyi pişmiş olsun ve tüketirken aşırı sıcak olmamasına, acı baharatın azca bulunmasına dikkat edin. Ekşi besinlerden kaçının. Özellikle et ürünleri tüketirken yağlı olanlarından uzak durun.

Genel olarak yemeklerinizi rafine edilmemiş organik zeytinyağı ile yapmaya itina gösterin. Bol bolca taze mevsim besinleri ile beslenin. Bu önerilerimize uyanların büyük bir çoğunluğu kabızlık, bağırsak sorunu, hemoroit gibi şikayetlerinin bittiğini belirtti. Ayrıca bunlara ek olarak da astım, bronşit ve öksürük şikayetlerinin de kesildiğini belirttiler.

Öksürük ve Astım Hastaları İçin Zeytinyağı ve İncir Mucizesi haberimiz için tıklayın
İncir Suyunun Faydaları
İncir suyunun faydaları diğer varyasyonlarıyla ilişkilidir. Fakat birtakım değişik hastalıkların tedavisinde ve bu hastalıklardan korunmada incir suyu daha etken görünmektedir.

Uykusuzluğa iyi gelir. İçerdiği B6 vitamini yardımıyla bununla beraber fazlaca iyi bir müshil özelliği taşır. Bronşları açar. Boğazda tahriş olan mukus zarlarını yatıştırıcı özelliği vardır ve bronş enfeksiyonlarını temizlemede etken olur.

Kabızlığa iyi gelir. Özellikle yulaf sütü ile karıştırıldığında şiddetli kabızlığa oldukça iyi gelir. Mesane taşı oluşumunu engeller. Minerallerin birikmesiyle oluşan mesane taşına oluşumunu engelleyici özelliği vardır.

Metabolizmayı hastalıklara karşı kuvvetlendirir ve vücudun hastalık ve virüslere karşı savaşma gücünü arttırır. Kalori yakmaya destek verir. Bu da kg vermek için tercih edilme nedenlerinden bir tanesidir.

Çocukların hatta bebeklerin gelişimine destek sağlar. Taze sıkılmış incir suyu gıda kıymeti açısından anne sütüne yakındır. İncir suyunun aynı zamanda yaşlanmaktan kaynaklanan hastalıklara yakalanma riskini azalttığı tanınmaktadır. C ve E vitamini açısından varlıklı olduğundan saçlara faydalıdır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ