Nature And Life

Saracoglu Göğüs Kistine Karşı Doğal Kür Tarifi

Saracoglu Göğüs Kistine Karşı Doğal Kür Tarifi
Spread the love

Özellikle bayanlarda daha sık rastlanan göğüs kisti 30 lu yaşlardan sonra daha sık oluşma ihtimali bulunmaktadır. Beslenme koşulları alkol, sigara, ruhsal etkisinde bırakır, hormon bozukluğu şeklinde sebeplerden dolayı göğüs kisti meydana gelebilmektedir. Kisti saptamak için ilk başlangıç olarak ufak biçimde meydana gelir ve elle kontrol edilmektedir. Derhal doktora danışmanızı öneriyoruz. Bununla birlikte bu kistleri oluşumunu engellemek için saracoglu hocamızdan birtakım doğal kürlere yer vereceğiz.

1: Buğday Kürü Tarifi
Yeşil buğday otlarını kullanacağımız bu kürde en önce buğday otlarını güzel bir biçimde suyunu çıkarıyoruz. Belli miktar biriktirdikten sonrasında her sabah kahvaltıdan sonra yarım çay bardağı içmeniz yeterli olacaktır. Ek olarak sıcak yaz aylarında buz atarak soğuk meşrubat olarak da tüketebilirsiniz. Göğüs kisti dahil bir fazlaca kist türüne karşı olumlu tesirleri bulunmaktadır.

2:Kiste karşı Çay Tarifi
Bu tarifimizde antioksidan tesiri yüksek bir oldukca otun karışımı olan çay tarifini ekledik.

Hepsinden 1 tutam olmak üzere;

Nane
Ökse otu
Şamdan otu
Barsama otu
Tüm otlardan 1 tutam alıp 1 litre suyun arasında 20 dakika kaynatacağız. Ilıdıktan sonra içebilirsiniz. Tatlandırmak için bir kaç damla limon suyu ekleyebilirsiniz. Bir çok farklı otun arasında yer edinen mineral ve vitaminlerin birleşimi kistlere ve kanser hücrelerine karşı müspet tesirleri olacaktır.

3: Kulakotu Kürü
Bu kürde aktarlardan kolayca bulabileceğiniz kulak otunu kullanacağız. Aynı zamanda karışım için yarım kg doğal kestane balına ihtiyacımız olacaktır.

300 gram kulakotunu iyi bir şekilde ezdikten sonrasında yarım kilogram organik kestane balı ile karıştırın. Günlük olarak yemekten sonrasında 1 kaşık yemeniz ehil olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ