Nature And Life

72 saatte bağırsaklardaki toksini atan karışım

72 saatte bağırsaklardaki toksini atan karışım
Spread the love

Fazla şişman ve obez olmayan kişilerin bile bağırsaklarında minimum 3 kilogram kadar toksin bulunmuş olduğu söyleniyor. Ancak alternatif tıp uzmanları sıhhatli beslenmenin yanında birazdan vereceğimiz karışımla toksinleri vücuttan 72 saatte atılacağını belirtiyor.

1
Fazla şişman ve obez olmayan kişilerin bile bağırsaklarında en az 3 kilo kadar toksin bulunmuş olduğu söyleniyor.

2
Ancak alternatif tıp uzmanları sağlıklı beslenmenin yanında birazdan vereceğimiz karışımla toksinleri vücuttan 72 saatte atılacağını belirtiyor.

3
Kötü beslenme alışkanlıkları dengesiz beslenme zaman içinde bağırsaklarınızda toksin birikimine neden olabilir. Aynı zamanda stres, sorun ve gerginlik durumu benzer biçimde ruhsal problemler zaman içinde bağırsaklarınızda toksin birikmesine neden olabilir. Bu toksinleri hızlı bir halde atmanız için size önerebileceğimiz bir tarifimiz var.

4
İşte 72 saatte bağırsaklardan toksinleri atan karışım tarifi…

5
Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı

6
Organik zencefil – 1 yiyecek kaşığı Deniz tuzu – bir tutam(az oranda) 1 bardak içme suyu

7
Bir bardak içme suyunu kaynatın ve içine tuz ilave edin. Ardından öteki malzemeleri de ekleyip iyice karıştırın. Bir bardak içme suyunu kaynatın ve içine tuz ilave edin. Ardından diğer malzemeleri de ilave edip iyice karıştırın. Kahvaltılardan ilkin her zaman boş mideyle içilmesi gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ