Nature And Life

sebebi neymiş

sebebi neymiş
Spread the love

ATV ekranlarında 10 sezondur her cumartesi seyirci karşısına çıkan Kim Milyoner Olmak İster? Isimli televizyon yarışması dün akşam yayınlanmadı. Programın yakın takipçileri merak içinde kaldı.

ATV ekranlarında yayımlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programı yayınlanmayınca final yapıp yapmadığı merak edildi. Diğer ortaya atılan taraftan Kurtlar Vadisi iddiası ortalığı karıştırdı. ATV ekranlarında 10 sezondur her cumartesi seyirci karşısına çıkan Kim Milyoner Olmak İster? İsimli televizyon yarışması dün akşam yayınlanmadı. Programın yakın takipçileri merak içinde kaldı. Kim Milyoner Olmak İster? İsimli yarışma programının yayından kaldırılıp kaldırılmadığı merak edilirken onun yerine Kardeşlerim isimli dizinin yayınlanması kafaları iyice karıştırdı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun 2019 senesinden itibaren sunuculuğunu üstlendiği programın yayınlanmaması final yaptı yönünde i-d-diaların ortaya atılmasına sebep oldu. Haftalardır total reytinglerde ilk 10’a giremeyen AB grubunda ise sekizinci olan program için final iddiaları konuşulurken gerçek ortaya çıktı. Milliyet gazetesinin yazarı Sina Koloğlu sevilen yarışma Kim Milyoner Olmak İster ile alakalı kötü haberi açıkladı. Milyoneri yayın akışında göremeyince kanala durumu soran Koloğlu “Sordum durumu. “Şimdilik ara verdik” dediler. Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı hatta, fiyatının bile belirlendiği yazılıp, çiziliyor.”

diye konuştu. Kurtlar Vadisi ile alakalı iddialara değinen Koloğlu “Show TV deniyor. Sordum kanala. “Belli ki çekmek için bir hareket var. Bize gelen bir şey yok” bilgisi verildi. Yani bu dizi iddia edilen kanalda değil.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ