Nature And Life

yeşilçam emektarı

yeşilçam emektarı
Spread the love

Milyonların sevdiği usta sanatçılarımız aramızdan birer birer ayrılmaya devam ediyor. Haber hastaneden duyuruldu. Sevenleri ve dostları ha-staneye akın etti. A’cı haberi doktolar duyurdu. Ayrıntılar haberin devamındadır.

Kızılağaç Mahallesi’nde yaklaşık 15 yıldır eşi Serhan Koruyan ile yaşayan Yeşilçam’ın usta oyuncularından Ertuğ Koruyan, bugün saat 04.00 sıralarında evinde kalp krizi geçirdi. Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılmak istenen Koruyan yolda yaşamını yitirdi. Oyuncular Sendikası sosyal medya hesabından Koruyan’ın ö-lü-münü “Değerli meslektaşımız Ertuğ Koruyan hayatını kaybetti.

Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyoruz başımız sağ olsun” diye, duyurdu. ’P-rili Ev’, ’Yarı Şaka Yarı Ciddi’, ’Cümbüşiye’, ’Mesela Dedik’, ’Perihan Abla’, ’Güler misin Ağlar Mısın’ isimli televizyon dizilerinin yanı sıra ’Vay Başıma Gelenler’, ’Köşe Kapmaca’, ’Doktor’ ve ’Köyden İndim Şehre’ isimli sinema filmlerinde rol alan Koruyan’ın ö-lü-mü yakınları ve sevenlerini yasa b-ğdu.

Türk sinemasının hafızalarda yer etmiş Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Kemal Sunal gibi pek çok ismi ile kamera karşısına geçmiş olan Koruyan, Bodrum’daki sanat çalışmalarına verdiği destekle de biliniyordu. Koruyan’ın c-nazesi bugün öğlen Kızılağaç Mahallesi Me-zarlığı’nda yakınlarının katılımıyla kılınan namazın ardından gözyaşları içinde toprağa verildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ