Sağlıklı Yaşam

arif hoca

arif hoca

Yıllarca birlikte çalıştığı Müge Anlı’nın programından ayrılmasıyla gündem olan Arif Verimli, misafir olduğu programda Anlı için z-ehir zemberek ifadeler kullandı… Öyle şeyler söylemiş oldu ki herkesin ağzı aleni kaldı!

 

Yıllarca beraber çalmış olduğu Müge Anlı’nın programından ayrılmasıyla gündem olan Arif Verimli, konuk olduğu programda Anlı için zehir zemberek ifadeler kullandı. Anlı’nın programı iyi yönetemediğini belirten Verimli, “Beni çok kırdı, artık bir değeri yok benim için. Müge beni sevseydi bu tarz şeyleri yapmazdı” ifadelerine yer verdi.

Prof. Dr. Arif Verimli, 14 sene boyunca birlikte çalıştığı Müge Anlı’nın programında ani bir kararla ayrıldı. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu veda paylaşımında “Kimseye kırgın değilim” diyen Verimli, bu sefer de misafir olduğu programda ayrılışıyla alakalı çarpıcı açıklamalar yaptı.

“MÜGE ANLI, ŞEVKİ SÖZEN’E ARKA ÇIKINCA BOZULDUM”

Yasemin Özçelik’in sunduğu YouTube programına konuk olan meşhur psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Arif Verimli, 14 sene süresince çalmış olduğu Müge Anlı’nın programından neden ayrıldığını ilk kere açık yüreklilikle itiraf etti. Kırgınlık yaşamış olduğu kişilerin olduğundan bahseden Verimli, “Samimi yanıt vermek gerekirse kırgınım. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse ne yaparsınız? Ben buna bozuldum. Ve Müge’nin de bu hareketi destekleyen, arka çıkan hareketine bozuldum.

 

Çıktım, gittim. Şevki Sözen Bey her gün alanıma giriyordu. Rica ettik, tartıştık, hiç dinlemedi” dedi.

“MÜGE ANLI’NIN DA ŞEVKİ SÖZEN’İN DE BENİM İÇİN KIYMETİ YOK”


Verimli, “Peki burada daha oldukca kırgın olduğunuz şahıs kim? Müge Anlı mı yoksa Şevki Bey mi?” sorusuna ise “Artık ikisinin de hiç değeri yok benim için. Müge Anlı’nın programı iyi yönetemediği kanaatindeyim. O olaydan sonrasında hiç yüz yüze gelmedik, mesajlaştık sadece. Müge Anlı beni sevseydi bu şekilde yapmazdı” yanıtını verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ