Yazarabi

Reef Finance (REEF), DeFi ve NFT’leri Reef Ağına Getirmek için 20 Milyon Dolarlık Hibe Projesi Başlattı

Blok zinciri sahnesinin farklı kısımlarından geliştiriciler, Reef Finance (REEF) hibe programına katılmaya davet edildi. Son dakika …

Blok zinciri sahnesinin farklı kısımlarından geliştiriciler, Reef Finance (REEF) hibe programına katılmaya davet edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Reef Finance takımı, Substrate çerçevesinde DeFi odaklı bir blok zinciri oluşturmakla görevlendirildi. Son vakitlerde, Canary ana ağı faaliyete geçti ve artık Reef Finance, geliştiriciler için büyük ölçekli bir hibe programı sunuyor. Reef Finance tarafından U.Today ile paylaşılan özel bir basın açıklamasına nazaran, 20 milyon dolarlık hibe programı için müracaatlar şu an açık.

Reef Finance, geliştirme sürecini etkileyici fonlarla hızlandıracak ve en umut verici blok zinciri projelerini birinci sınıf altyapı ile donatacak. Grup, blok zinciri sanayisi için kıymetli kullanım durumlarını ele alan rastgele bir projenin finansman için başvurabileceğini vurguluyor. Bu ortada, odak noktası merkezi olmayan finansal uygulamalar (DeFi). Örneğin, en çok tercih edilen kullanım durumlarının listesi, ödünç verme/borç alma protokolleriyle başlar.

Ethereum dApp’leri Reef Chain’e Geçebilir

Bunun yanı sıra, Reef Finance, NFT odaklı eserler, cüzdanlar ve arayüzlerin yanı sıra blok zinciri geliştirme araçlarıyla da ilgilenmekte. Reef Finance, Substrate’ın teknik özelliklerinden yararlanarak kullanıcılarının düşük yahut sıfır süreç maliyetlerinden, yüksek suratlardan ve ölçeklenebilirlikten yararlanmasına imkan tanır.

Hem Solidity hem de EVM’yi desteklediğinden, ağın daima tıkanıklığı nedeniyle kullanılamaz hale gelen Ethereum tabanlı her merkezi olmayan uygulama sıkıntısız bir biçimde Reef Chain’e taşınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ