Yazarabi

Oyun Devi Razer Kripto Para Kesimini Keşfediyor

Oyun devi Razer kripto para dalını keşfediyor. CEO Tan Min-Liang’a nazaran, oyun devi kripto alanına potansiyel girişi pahalandırıyor. Son …

Oyun devi Razer kripto para dalını keşfediyor. CEO Tan Min-Liang’a nazaran, oyun devi kripto alanına potansiyel girişi pahalandırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Singapurlu-Amerikalı oyun firması Razer şu anda kripto para alanına girmeyi düşünüyor. Şirketin bugün erken saatlerde gerçekleşen yıllık genel toplantısında Tan, şirketinin kullanıcı tabanının dijital varlıklarla ilgilendiğini söyledi. Lakin, Razer’ın sanayinin çevresel tesiri ve grafik kartları konusunda hala çekinceleri var:

“Kullanıcı tabanımız kriptoyla ilgileniyor – fakat GPU’lar ve etraf üzerindeki tesiri konusunda kaygılıyız. Lakin katiyen şu anda araştırdığımız bir şey.”

Yeniden de Razer’ın kendi kripto para ünitesini yayınlaması “olası değil” lakin Tan, donanımı ve hizmetleri için “bir yahut daha fazla” kripto para ünitesini kabul edebileceğini argüman ediyor. Çeşitli kripto para üniteleri hakkında ferdî olarak tahsil yaptığını söyleyen Tan, kripto alanının hala birinci günlerinde olduğunu da kelamlarına ekledi.

2018’de Razer, kripto para madenciliği projesi için kullanılan boşta süreç gücü karşılığında sanal mükafatlar sunmaya başladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ