Yazarabi

Huobi 515 Milyon XRP Transferi Yaparken, Ripple Escrow’a 900 Milyon XRP Gönderdi

Çinli borsa Huobi yarım milyar XRP transferi yaparken, Ripple 900 milyon XRP’yi Escrow’a gönderdi. Bununla bir arada şirket Huobi’ye günlük …

Çinli borsa Huobi yarım milyar XRP transferi yaparken, Ripple 900 milyon XRP’yi Escrow’a gönderdi. Bununla bir arada şirket Huobi’ye günlük olara XRP göndermeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilgi izleme hizmeti Whale Alert, Çinli kripto devi Huobi’nin yarım milyar XRP aktardığını tweetledi. Bu ortada, direkt kripto parayla bağlantılı şirket olan Ripple, hür bıraktıktan sonra neredeyse bir milyar XRP’yi emanet kasaya (escrow) geri kilitledi.

Huobi’de Transferler Devam Ediyor

Whale Alert, en büyük Çinli kripto para borsası tarafından gerçekleşen yaklaşık 530 milyon dolarlık iki transferin detaylarını yayınladı. Huobi tarafından cüzdanları ortasında toplam 490 milyon XRP taşındı. Bundan evvel platform, Binance borsasına 25 milyon XRP gönderdi.

Fiat para ünitesindeki her iki sürecin toplam bedeli 528.911.442 dolara denk geliyor.

Ripple, Huobi’ye XRP Aktarmaya Devam Ediyor

Ripple’dan Huobi’ye günlük XRP transferleri devam ediyor. Bithomp analitik servisi tarafından paylaşılan bilgiler, 5 Mayıs’tan bu yana fintech devinin 6.679.600 token gönderdiğini gösteriyor. Böylelikle, son dört gün içinde Ripple, 26.8 milyon XRP’yi buraya kaydırdı. Geçen hafta ise şirket tarafından Houbi’ye gönderilen günlük XRP ölçüsü 4.195.300 XRP’ye ulaştı.

1 Haziran’da escrow’dan 1 milyar XRP çekildikten sonra, bugünse Ripple bu ölçüden 900 milyonu emanete geri gönderdi. Daha fazla kullanım için Ripple’ın cüzdanında yüz milyon token kaldı. Yazının yazıldığı sırada, XRP CoinMarketCap’te yedinci sırada yer alıyor ve token başına 1,02 dolardan el değiştiriyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ