Yazarabi

Flare Ağı Üzerinde Yeni Bir NFT Pazar Yeri Başlatılıyor

888 The New World ekosistemi, Flare (FLR) blok zincirinin üstünde başlatılacak. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi …

888 The New World ekosistemi, Flare (FLR) blok zincirinin üstünde başlatılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birinci büyük ölçekli, karşılıksız token projesi olan 888 The New World ekosistemi, çok beklenen programatik blok zinciri olan Flare (FLR) üzerinde lansman gerçekleştirecek. 888 The New World pazarı “adil” gelir paylaşımı modeline öncülük ediyor.

888 The New World tarafından yapılan resmi duyuruya nazaran, dijital koleksiyon için birinci olarak Flare’de (FLR) yayınlanacak. Bitcoin yanlısı ünlü Paris Hilton da yeni projeye inananlar ortasında.

Projede dört başka modül bulunacak. “Genesis” ve “Innovations”, gelecek vaat eden ve yeni başlayanların sanat yapıtlarına mesken sahipliği yaparken, “Main” bölge yerleşik sanatkarlarla işbirliği yapacak. “Drop” modülü ise tanınmış sanatkarların ferdî, “benzersiz” aktiflikleri için ayrılmıştır.

Düşük kurullar, 888 The New World’ün bir öbür “öldürücü özelliği”. Sanatkarlardan yüzde 15-50 fiyat alan platformların birçoklarının tersine, Flare tabanlı NFT pazarı, katkıda bulunanlardan sadece yüzde 8,88 fiyat alacak.

Bu ortada, gelişmekte olan ülkelerdeki sanatkarları tanıtmak için tasarlanan etkinlikler büsbütün fiyatsız olacak: Toplanan fonların yüzde 100’ü sanatkarlara gidecek.

Flare, NFT’ler için Ethereum’dan Daha mı Düzgün?

888 The New World takımı, Flare’in (FLR) NFT’ler için Ethereum’dan (ETH) çok daha doğal bir alan olduğunu vurguluyor. Ağ, 100 kat daha az karbon emisyonuna ve düşük yahut sıfır kripto para maliyetlerine sahip. Ayrıyeten, Flare’in sistemleri, Ethereum’dan (ETH) yüzde 6.500 daha güçlü olarak saniyede 1000’e kadar süreç gerçekleştirebilir.

888 The New World, dijital koleksiyon eserleri için etraf dostu pazar yerleri kulübünde Tezos’un Hic Et Nunc NFT hizmetine de katılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ