Yazarabi

Dogecoin (DOGE) Coinbase Listelemesi Haberinden Sonra Yükselişe Geçti

Coinbase, yıllarca süren sessizliğin akabinde nihayet Dogecoin (DOGE) için dayanak ekledi. 2 gün içerisinde borsada kripto para ile alım satım …

Coinbase, yıllarca süren sessizliğin akabinde nihayet Dogecoin (DOGE) için dayanak ekledi. 2 gün içerisinde borsada kripto para ile alım satım yapmak mümkün olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en değerli düzenlenmiş kripto para borsası ve halka açık tek borsa olan Coinbase, Dogecoin mevduatlarının artık Pro platformunun müşterileri için mevcut olduğunu duyurdu. Coinbase Pro, Coinbase tarafından geliştirilen ve profesyonel yatırımcılara yahut ileri seviyede günlük ticaret bilgisine sahip olanlara yönelik bir platformdur. Coinbase Pro’nun arayüzü -çoğu kripto borsasında görüldüğü gibi- daha tekniktir ve kullanıcılarına daha geniş bir trade çifti yelpazesi sunar.

Coinbase ve Coinbase Pro hizmetlerine ek olarak şirket, Coinbase Prime, OTC masası, kripto para cüzdanı, blockchain istihbarat ve analitik hizmetleri ve dijital varlık saklama üzere öteki teknoloji tahlilleri de sunuyor.

Sonunda Dogecoin’i Listeledi

Dogecoin alım satımı, her şeyin plana nazaran gittiği ve beklenen en az likiditeye ulaşıldığı varsayılarak üç gün içinde başlayacak. Platform, Dogecoin’i listelemeyi isteğini esasen belirtmişti. Yeniden de, bugünün duyurusu hareketi resmileştirdi ve tanınan göğüs madeni token’ını yükselişe geçirdi.

Dogecoin 2021 boyunca çok büyüdü. Fiyat açısından, geçen ay 0,004 dolardan 0,74 dolara yükseldi, bu da 1 Ocak’ta satın alan ve en doruktan satan biri için %16.000’den fazla bir yatırım getirisini temsil ediyor.

Bu tepeden, mevcut kıymetine yaklaşık %50’lik düşüş, kripto para ünitesini 2021’de %8,000 kârlı hale getiriyor ve Coinmarketcap’ın birinci 100’ünde en güzel performans gösteren paralardan birisi yapıyor. Fakat tüm büyümeye karşın, Dogecoin, duyurulara çok reaksiyon vermeye devam ediyor. Coinbase’den gelen haberlerin akabinde, kripto para bir saat içinde %6,51’lik bir pump yaşadı ve kendisini 0,346 dolar alanında konumlandırdı.

Coingecko bilgilerine baktığımız vakit Dogecoin, son 24 saatte %10 oranında yükselişe geçti. Kripto para ünitesi yazının yazıldığı sırada 0.372 dolardan süreç görüyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ