Yazarabi

Glassnode Bilgilerine Nazaran Kısa Vadeli Yatırımcılar Bitcoin’lerini (BTC) Satıyor

Bir rapora nazaran kısa vadeli Bitcoin sahiplerinin ellerindeki BTC’leri satmaya devam etmesi nedeniyle Bitcoin 1000 dolar daha kaybetti. Son …

Bir rapora nazaran kısa vadeli Bitcoin sahiplerinin ellerindeki BTC’leri satmaya devam etmesi nedeniyle Bitcoin 1000 dolar daha kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Glassnode tarafından sağlanan son bilgiler, Bitcoin kısa vadeli sahiplerinin son iki hafta içinde BTC’lerini ziyanına sattığını gösteriyor. Glassnode grafiğindeki STH-SOPR göstergesi teğin altına düştü. Bu metrik, 155 günden daha erken harcanan bakiyelerle ilgilenir, hasebiyle bu, kısa vadeli yatırımcıların hareketlerindeki kalıpları tahlil etmek için geçerli bir göstergedir.

Önder kripto para ünitesi Bitcoin, 58.770 dolar bölgesinden aşağıya inmeye başladığından bu yana düşüşünü sürdürüyor. 21 Mayıs’ta BTC, 40.000 doların üzerinde bir düzeltme teşebbüsünde başarısız oldu ve bu ruhsal dayanak düzeyinin altına gitmesine neden oldu. Kripto para ünitesi 23 Mayıs’ta 32.830 dolara düştü ve yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap tarafından sağlanan datalara nazaran 36.240 dolardan el değiştiriyordu.

Kısa vadeli satışlar devam ederken, Bitcoin bugün erken saatlerde 1.000 dolar kaybetti ve 37.415 dolar düzeyinden aşağıya düştü. Lakin yine bir toparlanma yaşadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ