Yazarabi

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Üniteleri

Cryptorank datalarından edinilen bilgilere nazaran geçtiğimiz hafta tüm vakitlerin en yüksek (ATH) fiyatına, HBC Token (HBC), Tenset (10SET) Idea …

Cryptorank datalarından edinilen bilgilere nazaran geçtiğimiz hafta tüm vakitlerin en yüksek (ATH) fiyatına, HBC Token (HBC), Tenset (10SET) Idea Chain Coin (ICH) RealHxro (HXRO), Privacy Coin (PRCY) ve Telos (TLOS) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

24 Mayıs – 30 Mayıs tarihleri ortasında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşan altcoin’lerden bahsetmek gerekirse, şunları söyleyebiliriz:

HBC Token (HBC): HBC token’ı, BHEX Zincirinin mahallî token’ıdır. HBC Token (HBC) kendi blok zinciri üzerinde çalışır. HBC Token, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine 20 Mayıs 2021’de 34.41 dolarla ulaştı ve oradan da %34 oranında düştü. Kripto para ünitesi 8 piyasa ve 3 borsada süreç görüyor.

Tenset (10SET) : Tenset’in 24 saatlik süreç hacmi 4,51 milyon dolar ve Uniswap’te süreç görüyor. Tenset tüm vakitlerin en yüksek düzeyine 27 Mayıs tarihinde 5.53 dolarla ulaştı.

Idea Chain Coin (ICH): ICH, Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para ünitesi. Idea Chain Coin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 22 Mayıs 2021 tarihinde 11.57 dolarla gerçekleşti.

RealHxro (HXRO): HXRO, Hxro Games’e güç veren bir kripto para ünitesi. HXRO, Bittrex International ve IDEX’te listelenmiştir. Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para ünitesi olan RealHxro’nun tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 27 Mayıs 2021’de 0.701 dolarla gerçekleşti. Kripto para ünitesi daha sonra o düzeyden %7.43 oranında düştü. Kripto para ünitesi 6 piyasa ve 4 borsada süreç görmekte.

Telos (TLOS): Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para ünitesi olan Telos; tüm vakitlerin en yüksek fiyatına 0.470 dolar düzeyiyle ulaştı.

Privacy Coin (PRCY) : PRCY kendi blok zinciri üzerinde çalışır. Privacy Coin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 27 Mayıs 2021’de 0.698 dolarla gerçekleşti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ