Yazarabi

Birbirinden İlginç 16 İlginç Web Sitesi

Birbirinden İlginç 16 İlginç Web Sitesi Çoğu kişinin bilmediği kimi zaman çeşitli çalışmalarınız da faydalı olabilecek kimi zaman saatlerce dahi zaman geçirebileceğiniz eğlenceli , farklı siteler mevcut.

Uyumak isteyenler için , Farklı ülkeler de Seyehat etmenize kısmen sağlayacak vs bir çok kategori de ilginç siteler.

Coffitivity.com

Farklı Konseplerde gerçek ortam seslerini  uzun süreli dinleme imkanı sunan web sitesi son zamanlarda pandemi nedeniyle dışarıya çıkmayan ve cafe gibi ortamlardaki sesleri uğultuları özleyenler için birebir özellikle cafe ortamlarında ders çalışanlar bunu alışkanlık haline getirenler ve iş çalışmalarını yapanlar için oldukça talep gören bir web sitedir.

Wornontv.net

Yabancı dizi izleyenler ve program izleyenler için baş da olmak üzere izlemiş olduğunuz oyuncuların giymiş olduğu kıyafetlerin nereden satıldığını gösteren bir sitedir. Yabancı Dizi , Film , Televizyon programlarının neredeyse tamamına sahiplik yapan site de kolaylıkla aradığınız kıyafeti bulabilir ve satın alma bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Wetransfer.com

Özellikle Fotoğrafçıların oldukça talep gösterdiği platform olan WeTransfer, merkezi Hollanda’da bulunan internet tabanlı bir bilgisayar dosya aktarım hizmetidir. Android, iPhone (iOS) ve PC üzerinde dosya gönderimi sağlayan WeTransfer ise bu işlemi hızlıca yapmanızı sağlıyor.

WeTransfer nedir? WeTransfer, herhangi bir kullanıcı kaydı gerektirmeksizin tam 2 GB’a kadar Boyutlu dosyaları ücretsiz şekilde göndermenize/almanıza olanak tanıyor. WeTransfer dosya gönder dedikten sonra bir hafta boyunca WeTransfer’in sunucularında kalan dosyanız, bu süre içerisinde indirilmeye devam edilebiliyor.

Colourise.sg

Çok basit tanımla siyah beyaz Fotoğraflarınızı renkli hale getirebileceğiniz arşivinizde bir yerde yerini alabilecek faydalı platformlar dan biridir.

Ninite.com

Faydalı siteler arasında yerini alabilecek platformlaradan biri olan ninite özellikle format  sonrası tek tek kurum yerine tek bir site üzerinden hızlı bir şekil de Tüm Programlarınızı Bir Anda Kurup ve Güncellemenize yarayan bir web sitessidir.

Bir çok kategori de ihtiyacınız olan programları hızlı bir şekilde indirip güncellemenize yaradığı gibi aklınıza gelmeyen  ve ihtiyacınız olabilecek diğer programlara da hızlı bir şekilde ulaşabilmenize yarayacaktır.

Thetruesize.com

Ülke karşılaştırma videoları veya bilgilendirme resimlerinde görmüş olabileceğiniz 2 ülke arasında ki boyut farkını kolaylıkla kıyaslamanızı sağlayacak güzel faydalı bir platformdur. İstediğiniz 2 ülkeyi veya daha fazlasını boyut olarak kıyaslayabilirsiniz. Veya  haritayı kendinize göre düzenleyebilir zaman geçirebilirsiniz.

Midomi.com

Neydi ya ? Nasıl dı Ya  ? gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz  sadece ufak mırıldımalarrla yerli ve yabancı tüm şarkıları kolaylıkla bulabileceğiniz Faydalı web platformlarından biridir.

Faxzero.com

Fax gönderim işi artık neredeyse kullanılmasa da hala kullanan kesimler vara özellikle İş hayatında kullanım oldukça fazla faxzero  ile Online olarak Fax gönderim işinizi halledebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz seçenekleri bulunan platform da Maksimum 3 sayfa + kapak ve Günde en fazla 5 ücretsiz faks gönderimi yapabilirsiniz.

Futureme.org

İllginç weeb siteleri kategorisinde ilk 3 sıraya girebilecek siteler arasında yer alan fatureme gelecek de kendinize mail atıp yıllar sonra maile ulaşmanızı sağlayacak bir platformdur.

Outsidesimulator.com

Herkes için farklı kategorilerde zaman geçirmek baş da olmak üzere dinlendirici niteliğinde rahatlamanıza yarayacak ilginç bir web sitesidir. Almanya sokaklarından Amerika sokaklarına bir doğa yürüyüşünden bir maceraya kadar bir çok kategoride eğlenceli bir platformdur.

Movie-locations.com

Film izlerken nerede çekildiğini sorrularına cevap bulabileceğiniz farklı  sitelerden biri olan movie-locations  ile Dizilerin Lokasyonlarını nerede çekildiğini ve  nasıl gidileceğini anlatan bir platformdur. Filmin çekildiği bir sahne den bir cafe veya bir cadde ne olursa yerini ve nasıl gedileceğini öğrenebilirsiniz.

Namechk.com

Bir Kullanıcı adı veya domain isminin hangi web sitelerinden alınmış olup olmadığını öğrenebileceğiniz veya hangi siteler de üyeliğinizin olduğunu öğrenebileceğiniz faydalı platformlardan biridir. Ücretsiz olarak kolaylıkla istediğiniz kullanıcı adının hangi platformlardan alınmış olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ocearch.org

Üzerinde izleme cihazı bulunan deniz canlılarının nerede olduğu türü yaşı gibi bilgilerle birlik de nerelerde dolaştığı anlık nerede olduğu bilgisine ulaşabileceğiniz bir platformdur. Karatte Karettaları ,Balinaları , Köpek balıklarını ve bir çok deniz canlısını canlı olarak nerede olduğununu görebilirsiniz.

Remove.bg

Arka planını tamamen silmek istediğiniz resimlerinizi kolaylıkla Remove.bg aracıyla yapabilirsiniz. Remove.bg resimleri ücretsiz olarak Şeffaf (Transparan) hale tek tıkla hızlı ve ücretsiz olarak getirebileceğiniz bir platformdur. Alttaki resim üst taraf da paylaştığımız resmin site aracılığı ile Şeffaf (Transparan) haale getirilmiş halidir.

Theinpaint.com

Herkesin sevebileceği platformlardan biri olan Theinpaint.com ile İstedğiniz resimlerdeki istemediğiniz objeleri kişileri kaldırabileceğiniz bir platformdur.

Üsteki resimde görmüş olduğunuz gibi ince işçilik de isteyen bir çok resimde kolaylıkla görmek istemediğiniz şeyleri kaldırabilirsiniz.

Eski fotoğrafları onarın
Filigranları kaldır
İstenmeyen kişileri fotoğraftan sil
Telleri ve elektrik hatlarını silme
İstenmeyen nesneleri kaldırın
Dijital Yüz rötuşlama
Tarih damgalarını kaldır
Kırışıklıkları ve cilt lekelerini silin
Turistleri seyahat fotoğraflarından çıkarın
Panoramanın siyah alanlarını doldurma
Resimlerden metin veya logoyu kaldırın

Dictation.io

Özellikle webmaster kullanıcılarının işine yarayabilecek veya genel olarak uzun yazılar yazmanızı gereken kişiler için oldukça faydalı olabilecek sitelerden biri olan dictation.io ile Konuşmalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yazıya dökebilirsiniz böylelikle zaman tasarrufu yapmış olabilirsiniz. Sesli olarak yazmış olduklarınızı direk E-Mail ile göndermenize ve kaydetmenize yarayan platform kullanışlı ve ücretsizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ