Yazarabi

Ünlü Milyarder Kripto Paralara 1.5 Milyar Dolarlık Yatırım

Icahn Enterprises’ın kurucusu Carl Icahn, Bir haber kanalına verdiği röportajda kripto para piyasasına 1,5 milyar dolarlık yatırım yapmak için hazır olduğunu belirtti. Dikkat çene nokta Daha önce Kirpto paralara ön yargılı olan Icahn’ın   nihayetinde fikrini değiştirenler arasında yer alarak ciddi miktar yatırımla Kripto para piyasasına giriyor.

Kesin olarak Yatırım yapacağı bilinen Carl Icahn hangi kripto para birimlerine ne kadarlık yatırım yapacağı net olarak belli değil tek bilinen 1.5 Milyar Dolarlık bir yatırım la bir veya birden fazla bir yatırımla Kripto para piyasasına gireceği.

Carl Icahn Açıklamaların dan sonra Ünlü yatırım şirketleri aynı soruyu soruyor Carl Icahn “neden yatırımlarını yaptık dan sonra değil de yapmadan önce söylüyor” Söz konusu açıklamalar Kripto paraların artışına neden olabilecekken bu açıklamaların yatırım dan önce yapılması Ünlü yatırım şirketleri arasında merak uyandırıyor.

Haber televizyon kanalına açıklamalar da bulunan Carl Icahn dikkat çeken sözleri

Bugün piyasada bulunan kripto para birimlerinin çoğu hayatta kalmayacak, ancak kripto para biriminin şu veya bu şekilde artık kalıcı olduğuna inanıyoruz. Açık olmak gerekirse, hiç bir kripto para birimi satın almadık, ancak üzerinde çalışıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ