Yazarabi

Gate.io Hakkında bilinmesi gerekenler

Kripto para borsaları arasında son zamanlar da popülerliği üst sıralara doğru hızla artan Gate.io hakkında bilinmeyenler ve Güveniniliği hakkında akılda sorular oldukça var.

GATE.İO

Henüz yeni bir borsa olmasına rağmen Gate.io Borsası diğer borsalara göre Aşırı derece Kripto para çöplüğüne dönmekten ziyada Popüler Kripto paralar bünyesinde olmak üzere diğer Prestijli kripto paraları da bünyesinde bulunduruyor. Özellikle Yeni çıkan Koinleri fazlasıyla bünyesinde bulundurmaya çalışıyor bu da popülaritesini gittikçe arttırmaya yarıyor. Türkiye de Yerli Kripto para Borsalarından uzaklaşanlar Binance Borsasından ayrılıp Gate.io Borsasında işlem yapmaya devam ediyor.

Son Yıllar da Kripto para Borsasında işlem hacmine göre kıyaslanır ise  lider borsalar arasında olan Gate.io, aynı zamanda en eskilerden diyebiliriz. Dijital Para Platformu Gate.io , 2013 yılında kuruldu ve Kurulumundan itibaren aktif bir şekilde işlemlerine devame diyor.  ÇokYakın bir zaman önce Türkiye pazarına da açılan borsa, Türkçe arayüzle de kullanılabiliyor bu da Türk kullanıcılar tarafından oldukça son zamanlarda gate.io borsasına yönelmeye neden olmuş durum da. Özellikle 2017 yılından bu yana ciddi bir büyüme kazanan Gate.io , Ocak 2021 itibari ile günlük yaklaşık 100 milyon dolarlık işlem hacmine ulaşıyor.

Kısaca Gate.io Binance Alternatif olabilme konusunda Alması gereken Çok yol var ike Girmek için Geç kalmış olabileceğiniz bir Borsa olabilir

Gate .io Sosyal Medya Hesapları

Web Sitesi : Gate.io

İnstagram : @gate_io

Telegram : @gateio

Twitter : @Gate_io

Github : Gate.io

Teknik Destek:support@mail.gate.io Business:business@gateio.m

Gate .io Güvenilir mi ?

Gate.io da fonlarınız büyük çoğunluğunu çevrim dışı soğuk depolama tekniği ile saklanmaktadır.  Gate.io, kripto para borsalarının güvenliğini baştan sona denetleyen ve bir puanlama yapan Crypto Exchange Ranks‘e (CER) göre, en yüksek güvenlik puanına sahip borsalar sıralamasında 6. basamakta.

Fon Şifre Özelliği ile Ekstra Güvenlik

Güvenlik açısından  çok katı olan Gate.io da Telefon , E-Posta , Google Authenticator Haricinde ek olarak Fon şifresi ile ekstra güvenlik Protokolü uygulamaktadır. Fon Şifresi Normal Giriş şifrenizden hariç Sadece Kripto para Alım Satım ve Transferlerinde Farklı kullandığınız bir şifredir , Basit gözük se dahi ek olarak oldukça başarılı güvenlik yöntemidir.

Müşteri desteği

Müşteri desteği olarak Platformun Sosyal Medya  hesapları haricinde 7/24 Destek bölümü ile Ticket aracılığında Sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ