Yazarabi

Binance Komisyonsuz Para Yatırma

Binance Neredeyse dünyanın en çok kullanılan Kripto para borsası halinde. Binance Borsasına Para göndermek hem çok kolay hem de çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

Yatırım yaparken dikkat etmemiz gereken yavaş ve dikkat ederek yapmak.

Binance Nasıl Para Yüklerim ?

Binance para yüklemek için kendinize ait ait banka hesabınız veya hesaplarınız olması gerekmemektedir ayrıca Papara uygulaması sayesinde Para da yükleyip Kripto para alabilirsiniz.

Binance Komisyonlu Para Yükleme Nasıl Yapılır ?

Papara % 1 Gibi komisyonla Binance Globel üzerinden Yatırım Yapabilirsiniz veya diğer Banka hesapları ve Kredi kartlarınız ile

www.binance.com Hesabınıza Giriş Yapın

Sarı İle Belirttiğim Kripto AL TRY Seçeneğine Tıklayın

Burda Örnek Vermek gerekirse %1 ile  Papara üzerinden alım yaparsanız komisyon verirsiniz Yada diğer Kripto Al Menüsünden Kredi / Banka Kartı seçeneği ile al derseniz de Komisyon Ödemek zorundasınız

Binance Komisyonsuz Para Yükleme Nasıl Yapılır ?

Hızlı ve kolay olmasına rağmen bir çok kişi tarafından tercih edilmediği biliyor ama Yüksek Mevlalardaki Komisyonlardan kurtulmak için bu yöntemin kullanılması daha iyi olacaktır. Burada diğer bir Nokta Parayı Komisyonsuz  trbinance.com adresine atıp ordan Global Binance hesabına çok kolay bir şekilde aktarmak.

Normal Havale EFT Yaparken gibi size uygun olan Bankayı seçip Size verilen İBAN Adresine yatırmak istediğiniz tutarı gönderirseniz hesabına 1 Dakika içinde geçecektir.

İbanı elle Yazarsanız Dikkat edin Gönderici adının BN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ Olup olmadığına.

 

TR Binance ile Binance arasındaki fark nedir ?

Aslında arasında fark yok şube olarak düşünebilirsiniz trbinance yi sadece trbinance de her Kripto para bulunmuyor sadece Büyük veya tercih en çok alım satım da tercih edilen Kripto paralar bulunuyor Binance Global de ise Nerdeyse tüm Kripto paralar mevcut Alt coinlerin çoğunu alabilirsiniz. Kısaca Binance borsasına girmek istiyorsanız Global olanı tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ