Nature And Life

100’Den Fazla Hastalığı Tedavi Ediyor O Yüzden Allah’ın Hediyesi Deniyor

100’Den Fazla Hastalığı Tedavi Ediyor O Yüzden Allah’ın Hediyesi Deniyor
Spread the love

Chaya veya ağaç ıspanağı, Meksika’nın Yucatán Yarımadası’ndan geldiğine inanılan büyük, hızlı büyüyen, yapraklı bir çok yıllık çalılıktır.

Bu şaşırtıcı bitki hakkında bir şey duymamış olabilirsiniz, ancak birçok kişi onu sağlık açısından inanılmaz faydaları için övdü. Son zamanlarda, yaşlı bir kadın bize bitki hakkında isimsiz bir şekilde yazdı sayısız hastalık ve durumu iyileştirme yeteneği sayesinde Allah’ın bir armağanı olduğuna inanıyor. Kadın yıllardır sağ gö-ğsünde bir ki-stle uğraşıyordu ve bitkiyi alana kadar hiçbir şey işe yaramadı. Chaya kistini sadece 3 ayda yok etti ve sadece 3 günlük tedaviden sonra kendini daha iyi hissediyordu.

BURADA ÇAYA’NIN EN SAĞLIKLI YARARLARI: A-nemiyi tedavi eder ve önler; Astımı tedavi eder. Göz görme ve beyin fonksiyonlarını geliştirir; Vücuttaki kalsiyum seviyelerini yükseltir; Osteoporoz vakalarında çok faydalıdır; K-an şekeri seviyelerini düzenleyebilir ve diyabeti tedavi edebilir. Bağırsak bo-ğaz ve bo-ğaz en-feksiyonları;
Baş a-ğrı-ları önler; K-olesterol seviyenizi düzenler ve k-a-ndaki ürik asit seviyesini azaltır; Metabolik sistemi dengeler; Variköz venleri önler;nHemoroidleri önler; Karaciğeri toksinsizleştirir; Çocukların büyümesine yardımcı olur.

Bunlar Chaya’nın sağlığa faydalarından sadece birkaçı hemen hemen bütün hastalıkları ve koşulları tedavi edebileceğini söylediğimizde bize inanın! Bitki çorba ve salatalara eklenebilir veya çay olarak kullanılabilir, ancak asla çiğ tüketilmemelidir.

İşte sağlıklı bir Chaya çayı nasıl hazırlayacağınız: MALZEMELER: 6 Chaya 2 bardak su bırakır HAZIRLIK: Suyu kaynatın, sonra yaprakları ekleyin ve 10 dakika boyunca çayın kaynamaya bırakın. En iyi sonuçları elde etmek için, yemeklerden önce günde 3 defa Chaya çayı içilir. Yaprakları çorbalara, salatalara ekleyebilirsiniz, sadece önceden iyice yıkandıklarından emin olun.

Gerçekten, bu makalenin tadını çıkardığınızı ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmayı unutmayın. Gerçekten birine yardım edebilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Halit dedi ki:

    Iyi çok güzel bu otu nereden bulucaz bu onemli

  2. Halit dedi ki:

    Simdi yaz ayındayız bizim ülkemizde varmi

BİR YORUM YAZ